Informacje o wodzie termalnej Avène

Avène, środowisko

Avène, środowisko

Miejscowość Avène, położona w samym sercu krainy Gór i Źródeł, rozciąga się u podnóża górskiego łańcucha Sewenny na wysokości 350m n.p.m. 

Doskonałe położenie

Cudowne miasteczko, wtulone w zagłębienia Doliny Orb jest częścią  Regionalnego Parku Górnej Langwedocji i leży pomiędzy Górami Espinouse i Escandorgue, w północnej części departamentu Hérault. Kraina z bogatą przeszłością, oraz dziedzictwem kulturalnym i przyrodniczym o wielkiej wartości.

Wspaniały park naturalny

Stworzony w roku 1973, Park Regionalny Górnej Langwedocji rozciąga się na powierzchni 260 000 hektarów. Dwie trzecie jego powierzchni zajmują  lasy. Statut Parku skupia się na zrównoważonym rozwoju ekonomicznym, kulturalnym i społecznym. Mieszkańcy Parku, różnorodność biologiczna i krajobrazy są chronione, a jakość wody jest regularnie kontrolowana.

Nawet jeśli obecnie Woda termalna Avène nie odkryła wszystkich swoich tajemnic, badania prowadzone od trzydziestu lat przez Laboratoria Dermatologiczne Avène, z Grupy Pierre Fabre, jak i liczne prace farmakologiczne oraz kliniczne pozwalają odkryć jej najważniejsze właściwości.

Marka Eau thermale Avène

Dowiedz się więcej

Wyślij e-mail

Wyszukiwanie w trakcie

Login required

Aby skorzystać z opcji musisz się zalogować


Login or create an account

You can't post more than one comment on a product

Dodaj swoją opinię

* Pola obowiązkowe

Moje konto

-Dzień
-Miesiąc
-Rok

Marki Pierre Fabre:

*Pola obowiązkowe

Thanks for sharing!

Twój komentarz został przesłany do akceptacji przez administratora serwisu i zostanie opublikowany po zatwierdzeniu.