Informacje o wodzie termalnej Avène

Woda termalna Avène

Woda termalna Avène

Kojąca, łagodząca podrażnienia, zmiękczająca woda termalna Avène jest bogata w substancje aktywne, szczególnie wskazane dla najbardziej wrażliwej skóry.

Woda termalna Avène, jakość i badania

Pomimo tego, że woda termalna Avène skrywa w sobie jeszcze wiele tajemnic, to większość z nich została odkryta w ciągu ostatnich 30 lat badań prowadzonych przez Laboratoria Dermatologiczne Avène.

Sterylna produkcja

Czystość bakteriologiczna Wody termalnej Avène jest pod stałą i rygorystyczną kontrolą. Laboratoria dermatologiczne Avène tworzą nowe formuły i proponują innowacyjne rozwiązania, aby zapewnić ukojenie nawet najbardziej wrażliwej skórze.

 Po ponad 40-letniej wędrówce, Woda termalna Avène wypływa na powierzchnię, gdzie jest pobierana, a następnie transportowana bezpośrednio do Zakładu produkcyjnego, gdzie powstają produkty Laboratoriów Dermatologicznych Avène. I do Uzdrowiska, które zajmuje się pacjentami ze skórą wrażliwą, nadwrażliwą, atopową, czy łuszczycą. 
 
  • Niska mineralizacja : sucha pozostałość 266 mg/litr.
  • Stosunek wapnia do magnezu równy 2.
  • Bogata w krzemionkę : 10,6 mg/litr.
  • Duże zróżnicowanie w oligoelementy.
  • pH neutralne : 7,5.
Kilka faktów o wodzie termalnej Avène:
 
  • 1996: Tolérance extrême, rewolucja! Pierwszy produkt kosmetyczny całkowicie sterylny i stworzony z minimalnej ilości najczystszych składników, zgromadzonych w środowisku klasy A (najwyższy stopień wymagań technologicznych).
  • D.E.F.I. (Dispositif Exclusif Formule Intacte). Umożliwił wprowadzenie nowego systemu zamknięcia tubki produktu, który zapewnia jego całkowitą ochronę. Produkt pozostaje sterylny przez cały czas użytkowania. Nie zawiera substancji konserwujących, bez względu na pojemność opakowania.

Nawet jeśli obecnie Woda termalna Avène nie odkryła wszystkich swoich tajemnic, badania prowadzone od trzydziestu lat przez Laboratoria Dermatologiczne Avène, z Grupy Pierre Fabre, jak i liczne prace farmakologiczne oraz kliniczne pozwalają odkryć jej najważniejsze właściwości.

Marka Eau thermale Avène

Dowiedz się więcej

Wyślij e-mail

Wyszukiwanie w trakcie

Login required

Aby skorzystać z opcji musisz się zalogować


Login or create an account

You can't post more than one comment on a product

Dodaj swoją opinię

* Pola obowiązkowe

Moje konto

-Dzień
-Miesiąc
-Rok

Marki Pierre Fabre:

*Pola obowiązkowe

Thanks for sharing!

Twój komentarz został przesłany do akceptacji przez administratora serwisu i zostanie opublikowany po zatwierdzeniu.