Oczyszczająca i pielęgnacyjna rutyna zapewniająca  delikatne codzienne doznania.
Body

Body

Oczyszczająca i pielęgnacyjna rutyna zapewniająca delikatne codzienne doznania.

Skóra wrażliwa, czasami sucha lub odwodniona, wymaga codziennej pielęgnacji. Ale jak wiemy, nie zawsze łatwo jest wygospodarować (lub znaleźć) czas, którego potrzebujesz dla siebie. A jednak jest to bardzo ważny czas, który należy przeznaczyć na rozpoczęcie lub zakończenie dnia we właściwy sposób.

Laboratoria Dermatologiczne Avène opracowały gamę produktów do higieny i pielęgnacji skóry, która łączy w sobie efektywność i zmysłową przyjemność, aby codzienna pielęgnacja skóry stała się chwilą, która się liczy – chwilą przyjemności.

Body

DELIKATNIE OCZYSZCZA

Łagodny żel pod prysznic

  • Formuła wzbogacona o roślinne czynniki nawilżające
  • Formuła biodegradowalna*

Dzięki delikatnemu żelowi pod prysznic, kąpiel stanie się dla Ciebie prawdziwą chwilą przyjemności. Jego delikatna baza myjąca łagodnie oczyszcza nawet najbardziej wrażliwą skórę. Rezultat: miękka, elastyczna i nawilżona skóra, gotowa do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych!

Moja delikatna pielęgnacja pod prysznicem
DELIKATNIE OCZYSZCZA

Body

INTENSYWNE NAWILŻENIE

Otulający balsam nawilżający

  • Nawilżenie do 24 godzin1
  • Szybko się wchłania, nie jest tłusty i nie klei się

Otulający balsam nawilżający zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie skóry. Skóra jest aksamitna i nawilżona aż do 24 godzin1. Jego gładka i kremowa konsystencja zapewni Ci prawdziwy komfort. Kto tego nie potrzebuje?! 

Moja codzienna dawka nawilżenia
INTENSYWNE NAWILŻENIE

PRZETESTOWANY I ZATWIERDZONY

Rozpieszczający produkt o doskonałej konsystencji, pozostawia skórę idealnie miękką i delikatnie pachnącą. Gorąco polecam.

Natalia, 50 lat13/10/2019

Body

24-GODZINNA OCHRONA

Dezodorant 24h²

  • Długotrwała świeżość
  • Odpowiedni do skóry po goleniu lub wydepilowanej

Więcej niż dezodorant, to prawdziwy produkt do pielęgnacji skóry. Szanując naturalną fizjologię skóry, dezodorant 24H2 chroni przed nieprzyjemnym zapachem i ogranicza wilgoć. Jego formuła o wysokiej tolerancji skórnej, która nie pozostawia białych ani żółtych śladów, sprawia, że skóra staje się miękka, nawilżona i chroniona, dzięki czemu możesz spokojnie kontynuować dzień. 

Moja ochrona świeżości
24-GODZINNA OCHRONA

Szukam produktu do ciała, który

UNIKALNE POŁĄCZENIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

UNIKALNE POŁĄCZENIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

W sercu naszej gamy

  • <h4 class="">&#321;agodz&#261;cy oleo-kompleks</h4><p><br>Po&#322;&#261;czenie wody termalnej Av&egrave;ne i trzech naturalnych olej&oacute;w ro&#347;linnych, kt&oacute;re delikatnie nawil&#380;a i koi wra&#380;liw&#261; sk&oacute;r&#281;.</p>
    Łagodzący oleo-kompleks Połączenie wody termalnej Avène i trzech naturalnych olejów roślinnych, które delikatnie nawilża i koi wrażliwą skórę.

Ponieważ chcemy pójść jeszcze dalej w dziedzinie pielęgnacji skóry wrażliwej, opracowaliśmy nowy składnik aktywny: łagodzący olekompleks oleo-łagodzący. Jest to połączenie łagodzących właściwości Wody termalnej Avène oraz odżywczych i antyoksydacyjnych właściwości trzech naturalnych olejków roślinnych: shea, lnicznika siewnego i krokosza barwierskiego. 

Oleje z lnicznika siewnego, shea i krokosza barwierskiego zaspokajają potrzeby skóry dzięki bogactwu niezbędnych kwasów tłuszczowych. Bariera lipidowa zostaje wzmocniona, a skóra odzyskuje komfort i optymalny poziom nawilżenia. 

Pochodzenie i jakość tego trio olejów roślinnych są doskonale kontrolowane, ponieważ są one częścią programu Pierre Fabre Botanical Expertise, który gwarantuje ich efektywność i bezpieczeństwo, a także etyczne i odpowiedzialne ramy produkcji.

Wyniki
3naturalne oleje roślinne
94%³użytkowników stwierdza, że ich skóra jest miękka po zastosowaniu
0%Opakowania kartonowe

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy masz pytania lub wątpliwości? Zawsze jesteśmy tu dla Ciebie

W celu zapewnienia miękkości i komfortu Twojej skórze, polecamy pielęgnację produktami z gamy Body. Delikatnie oczyść skórę ciepłą wodą z dodatkiem Delikatnego żelu pod prysznic. Codziennie, po osuszeniu skóry, stosuj Otulający balsam nawilżający, zwracając szczególną uwagę na najbardziej suche miejsca. Dodatkowo raz w tygodniu delikatnie złuszczaj skórę za pomocą Łagodnego peelingu. Twoja skóra znów poczuje się komfortowo i miękko!

Produkty z serii Body mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Ich formuły, wzbogacone o wodę termalną Avène i naturalne olejki roślinne, zmiękczą i ukoją każdy rodzaj skóry wrażliwej, nawet męskiej!

Formuła dezodorantu Body 24Hr została opracowana z myślą o wszystkich rodzajach skóry, nawet tych najbardziej wrażliwych. Rygorystycznie testowana formuła jest w 100% bezpieczna dla skóry uwrażliwionej zabiegami medycznymi.

¹Ocena wskaźnika nawilżenia powierzchownych warstw naskórka, 19 osób, 1 aplikacja. ²24 godziny: test wąchania, 20 uczestników.
Test użytkowania przez konsumentów. Minimalny procent zadowolenia konsumenckiego ze stosowania wszystkich produktów z gamy Body.
*Biodegradowalna formuła zgodna z normą OECD301B. 

powrót do góry