Zabiegi dermatologiczne oferujące optymalną tolerancję skórną dla wszystkich typów skóry wrażliwej, reaktywnej, skłonnej do alergii o obniżonym progu tolerancji.

Tolérance

Zabiegi dermatologiczne oferujące optymalną tolerancję skórną dla wszystkich typów skóry wrażliwej, reaktywnej, skłonnej do alergii o obniżonym progu tolerancji.

W przypadku skóry reaktywnej nigdy nie wiadomo, co będzie czynnikiem wyzwalającym podrażnienie: reaguje ona na wszystko, nawet na najbardziej nieprzewidywalne rzeczy. Wyróżnia się kilka rodzajów wrażliwości skórnej: przypadki ciężkiej nietolerancji, w której nadwrażliwość jest odczuwana jako główne ograniczenie. Bardziej umiarkowane przypadki, w których wrażliwość oznacza po prostu dbanie o skórę, tak aby zapewnić jej większe nawilżenie, komfort i bezpieczeństwo.

Na szczęście istnieją rozwiązania, dzięki którym możesz zadbać o skórę i odzyskać spokój ducha!

av_tolerance_natsuko_295-2-1x1

TOLÉRANCE HYDRA-10

Twoja skóra wie, czego potrzebuje do długotrwałego nawilżenia. Nasi eksperci odwzorowali jej skład, aby stworzyć linię TOLERANCE HYDRA-10. Pierwszy biomimetyczny krem nawilżający, składający się w 100% ze składników pochodzenia naturalnego, bogaty w kwas hialuronowy i wodę termalną Avène, która odżywia skórę.

Czy Twojej skórze brakuje nawilżenia? Linia nawilżająca TOLERANCE HYDRA-10 jest stworzona dla Ciebie!  

Nasza biomimetyczna formuła zawiera tylko 10 składników, które są już obecne w Twojej skórze. Są one w 100 % pochodzenia naturalnego, po to, aby jak najlepiej odwzorować skład Twojej skóry. 
TOLERANCE HYDRA-10 pozostaje w idealnej harmonii z Twoją skórą, chroni jej mikrobiom i zapewnia 48 godzin intensywnego nawilżenia.

Kluczowy naturalny składnik: kwas hialuronowy. Jest w stanie zatrzymać nawet 1000 razy więcej wody niż wynosi jego własna masa, dzięki czemu intensywnie nawilża skórę.

 

TOLÉRANCE HYDRA-10

PUNKT ODNIESIENIA

Krem TOLERANCE HYDRA-10

Stworzony do długotrwałego nawilżania suchej i bardzo suchej skóry wrażliwej

  • Intensywnie nawilża skórę przez 48 godzin
  • Chroni mikrobiom skóry
  • 100% składników pochodzenia naturalnego
  • 0% konserwantów

Nawilżaj skórę

PUNKT ODNIESIENIA
NAWILŻENIE, NA KTÓRE CZEKAŁA TWOJA SKÓRA

Moja pielęgnacja skóry, mój bohater!

48 godzinintensywnego nawilżenia
100%składników pochodzenia naturalnego
0%środków konserwujących, technologia Sterile Cosmetics®

Czy znasz zalety kremu biomimetycznego?

Skóra wie, co jest dla niej dobre – wie, jak się chronić dzięki naturalnej barierze ochronnej i wie, czego potrzebuje, by utrzymać nawilżenie. Naturalnie jest więc najlepszym źródłem inspiracji przy opracowywaniu idealnych kremów nawilżających.

Czerpiąc inspirację bezpośrednio ze składu skóry, produkty nawilżające TOLERANCE HYDRA-10 chronią mikrobiom skóry i są bardzo dobrze tolerowane przez skórę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BIOMIMETYCE
av_tolerance_natsuko_199-1x1 475x475

av_tolerance hydra-10_logo cosmetique sterile_2022

STERILE COSMETICS®

Gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa

Aby sprostać wysokim wymaganiom bezpieczeństwa skóry wrażliwej, Laboratoria Pierre Fabre zrewolucjonizowały dermokosmetyki poprzez stworzenie jedynego w swoim rodzaju procesu: Sterile Cosmetics®. Dzięki temu osiągnięciu technologii środki konserwujące nie są już potrzebne. Receptura z minimalną ilością składników, sterylizacja produktów w trakcie procesu produkcyjnego oraz idealnie hermetycznie zamknięte opakowania zapewniają czystość, bezpieczeństwo i skuteczność naszych produktów.

Gamy TOLERANCE HYDRA-10 i Tolerance CONTROL korzystają z tych osiągnięć technologicznych i gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa i tolerancji, którego tak bardzo potrzebuje skóra wrażliwa!

ODKRYJ

UNIKALNE POŁĄCZENIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

W sercu naszej oferty

Woda termalna Avène

AV_EAU-THERMALE_Representation-Eau_png 500x500

Zapewnia działanie zmiękczające, łagodzące i zapobiegające podrażnieniom.

Zobacz więcej
av_tolerance_control_visuel_mannequins_2021

Tolérance CONTROL

Gama produktów do pielęgnacji skóry nadwrażliwej, skłonnej do alergii

Niektóre kobiety mają nadwrażliwą skórę, która cały czas reaguje na wszystkie bodźce. Nieprzewidywalne reakcje skórne są prawdziwym ograniczeniem w codziennym życiu.

Uczucie pieczenia, zaczerwienienie i ściągnięcie skóry to objawy, jakie powodują bodźce, na które skóra normalnie nie powinna reagować. Jest to tak zwana nadwrażliwość skóry. Jak możemy przewidzieć reakcje skóry, które nie powinny mieć miejsca? 

Laboratoria Dermatologiczne Avène opracowały Tolérance CONTROL, gamę składającą się z dwóch nowych, wysoce innowacyjnych produktów do pielęgnacji skóry. Produkty Tolerance Control natychmiast koją skórę, jednocześnie zmniejszając jej wrażliwość na dłuższy czas.

Przejmij kontrolę nad reakcjami swojej skóry już dziś!

 

TOLÉRANCE CONTROL

KOMFORTOWE OCZYSZCZANIE NAWET NAJBARDZIEJ WRAŻLIWEJ SKÓRY

Żel balsam oczyszczający

  • Oczyszcza i usuwa makijaż w jednym kroku bez konieczności spłukiwania
  • Nie podrażnia skóry, bezzapachowy
  • W 99% naturalny

Dzięki bardzo jedwabistej konsystencji balsam dosłownie wtapia się w skórę. Wysoce skoncentrowana Woda Termalna Avène delikatnie oczyszcza i dba o barierę ochronną skóry, zapobiegając jej ściągnięciu i podrażnieniom.

 

Oczyść skórę

KOMFORTOWE OCZYSZCZANIE NAWET NAJBARDZIEJ WRAŻLIWEJ SKÓRY

TOLÉRANCE CONTROL

PUNKT ODNIESIENIA

Krem łagodząco regenerujący

  • Uspokaja i długotrwale zmniejsza wrażliwość skóry
  • Intensywnie nawilża i odbudowuje barierę skórną.
  • W 98% naturalny

Czy Twoja skóra jest nadwrażliwa? Czy jest nadreaktywna?
Krem Tolérance CONTROL natychmiast łagodzi uczucie pieczenia, napięcie i uderzenia gorąca. Jego formuła zapewnia wysoką tolerancję. Testowana na skórze skłonnej do alergii, gwarantuje całkowity brak substancji zapachowych i konserwantów. Doskonały sprzymierzeniec na co dzień, który pozwala kontrolować nieprzewidywalne reakcje skóry!

 

Ukojenie dla mojej skóry

PUNKT ODNIESIENIA
SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA KLINICZNIE.

Moja pielęgnacja skóry, mój bohater!

30 sekund¹Czas potrzebny do ukojenia skóry
-90%²uczucie pieczenia
-70%²wrażliwość skóry

Innowacja dermatologiczna

Składnik aktywny dostosowany do potrzeb skóry nadwrażliwej: DSENSINOSE™

Laboratoria Dermatologiczne Avène zrobiły nowy naukowy krok, opracowując biotechnologiczny składnik aktywny trzeciej generacji, pochodzący z unikalnej mikrobioty (dziedzictwa biologicznego) Wody Termalnej Avène: D-Sensinose™.

Pierwszy ultra-łagodzący postbiotyczny składnik aktywny potrafiący bezpośrednio oddziaływać na neurony czuciowe obecne w skórze, aby kontrolować nadwrażliwość skóry.

 

av_tolerance control_social_7_post_3282770138801_hd 472x472

Nowa „inteligentna” formuła

 

Nasze formuły Skin Affinity doskonale naśladują naturalny skład skóry, aby pobudzać komórki naskórka do działania. Każdy składnik ma określony cel, odpowiednią dawkę i działa w odpowiednim miejscu. Formuły „nowej generacji” zapewniają intensywne nawilżenie i długotrwałą odbudowę bariery ochronnej skóry.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy masz pytania lub wątpliwości? Zawsze jesteśmy gotowi Ci pomóc.

Wybór produktu dostosowanego do rodzaju skóry i zawierającego składniki naturalnie w niej występujące to najpewniejszy sposób na zapewnienie skórze skutecznego i naturalnego nawilżenia. Na przykład kwas hialuronowy, aktywny składnik naturalnie występujący w skórze, odgrywa zasadniczą rolę w jej nawilżeniu, zatrzymując do 1000 razy więcej wody niż wynosi jego własna masa. Jest to zatem składnik, który powinien być uznawany za priorytetowy w pielęgnacji zapewniającej naturalne nawilżenie skóry.

Aby uzyskać długotrwałe i intensywne nawilżenie, stosuj produkty dostosowane do Twojego typu skóry. Stosuj pełną pielęgnację nawilżającą: regularnie oczyszczaj, złuszczaj, nawilżaj i odżywiaj skórę, przedłużając tym samym efekty nawilżania.
Radzimy też dbać o nawodnienie organizmu. Pijąc 1,5l wody dziennie i unikając zbyt tłustych, słodkich i słonych pokarmów, zwiększasz swoje szanse na posiadanie zdrowej, nawilżonej skóry.

O skórze nadwrażliwej świadczą nawracające nieprzyjemne doznania, takie jak uczucie kłucia, ściągnięcia czy uderzenia gorąca. Niektórzy mówią nawet, że skóra ich „boli”. Odczucia te, choć niewidoczne gołym okiem, mogą utrudniać codzienne życie.
Jeśli Twoja skóra sprawia Ci dyskomfort bez konkretnego powodu, łatwo się czerwieni po wyjściu spod prysznica, a przy zmianie temperatury pojawia się uczucie napięcia, to prawdopodobnie masz nadwrażliwą skórę.

Ważne jest, aby codziennie dbać o skórę za pomocą odpowiednich produktów kosmetycznych. Upewnij się, że wybierasz delikatne produkty o wysokiej tolerancji skórnej, bez potencjalnie drażniących lub uczulających substancji, a najlepiej bez substancji zapachowych i konserwantów.
Do oczyszczania i demakijażu lepiej używać preparatów, które nie wymagają spłukiwania, aby uniknąć wysuszającego działania bieżącej wody, jednak znalezienie takich produktów czasem bywa trudne. Radzimy również wybierać konsystencje produktów, które można nakładać bezpośrednio opuszkami palców, aby uniknąć pocierania skóry płatkami kosmetycznymi.

Jak wiemy, niektóre typy skóry nie tolerują niczego. Dzięki technologii Sterile Cosmetics® eliminujemy z naszych receptur wszystkie rodzaje konserwantów.
Wszystkie nasze produkty Tolérance są pozbawione substancji zapachowych i powstają w sterylnym środowisku. Dopracowane hermetyczne opakowanie chroni przed ryzykiem zanieczyszczenia po jego otwarciu. Zawierają tylko składniki niezbędne do ich działania, rygorystycznie dobrane, aby zapewnić optymalną tolerancję przez najbardziej wrażliwą skórę.

1 Test satysfakcji konsumenckiej użytkowników, 25 uczestników, 3 miesiące, 2 aplikacje dziennie. 2 Skala wrażliwości: ocena klinicznych i funkcjonalnych oznak podrażnienia skóry, 25 uczestników. Wyniki obserwowane natychmiast po zastosowaniu kremu Tolérance Control. 3 Metoda HI kinetics, 26 uczestników.

*związane z suchością skóry. 

powrót do góry