Zabiegi dermatologiczne oferujące optymalną tolerancję skórną dla wszystkich typów skóry wrażliwej, reaktywnej, skłonnej do alergii o obniżonym progu tolerancji.
Tolérance

Tolérance

Zabiegi dermatologiczne oferujące optymalną tolerancję skórną dla wszystkich typów skóry wrażliwej, reaktywnej, skłonnej do alergii o obniżonym progu tolerancji.

Zabiegi dermatologiczne oferujące optymalną tolerancję skórną dla wszystkich typów skóry wrażliwej, reaktywnej, skłonnej do alergii o obniżonym progu tolerancji.

Codziennym życiem skóry reaktywnej rządzi to, co nieoczekiwane: reaguje ona na wszystko, nawet na najbardziej nieprzewidywalne czynniki. Wyróżnia się kilka rodzajów uczuleń skórnych: przypadki ciężkiej nietolerancji, w których nadwrażliwość jest odczuwana jako główne ograniczenie. Bardziej umiarkowane przypadki, w których wrażliwość oznacza po prostu dbanie o skórę, tak aby zapewnić jej większe nawilżenie, komfort i bezpieczeństwo.

Na szczęście istnieją rozwiązania, dzięki którym możesz zadbać o skórę i odzyskać spokój ducha!

AV_TOLERANCE HYDRA-10_VISUEL BEAUTE_JULIET_2022 473*590

Tolérance CONTROL

Gama produktów do pielęgnacji skóry nadwrażliwej, skłonnej do alergii

Niektóre kobiety mają skórę nadwrażliwą: reaguje ona na wszystko... cały czas! Te nieprzewidywalne reakcje skórne są prawdziwym ograniczeniem w codziennym życiu.

Kłucie, zaczerwienienie, ściągnięcie: to objawydyskomfortu skóry spowodowanego bodźcami, na które normalnie nie powinna ona reagować. Jest to tak zwana nadwrażliwość skóry. Jak więc możemy przewidzieć te reakcje, które nie powinny mieć miejsca? 

Laboratoria Dermatologiczne Avène opracowały Tolérance CONTROL, gamę składającą się z dwóch nowych, wysoce innowacyjnych produktów do pielęgnacji skóry.Produkty Tolerance Control natychmiast koją skórę, jednocześnie zmniejszając jj wrażliwość na dłuższy czas.

Gotowi, by przestać pozwalać skórze decydować o jej reakcjach?

TOLÉRANCE CONTROL

STANDARD

Krem łagodząco regenerujący

 • Koi i długotrwale zmniejsza wrażliwość skóry
 • Intensywnie nawilża i odbudowuje barierę ochronna skóry.
 • 98% składników pochodzenia roślinnego

Czy Twoja skóra jest nadwrażliwa? Czy reaguje przy każdej okazji?
Krem Tolérance CONTROL natychmiast łagodzi uczucie kłucia, napięcia i uderzenia gorąca. To doskonały sprzymierzeniec na co dzień, który pozwala kontrolować nieprzewidywalne reakcje skóry!

 

Ukojenie dla mojej skóry

STANDARD
DZIAŁANIE POTWIERDZONE KLINICZNIE.

Moja pielęgnacja skóry, mój bohater!

30 sekund¹Czas potrzebny do ukojenia skóry
-90%²kłucie
-70%²wrażliwość skóry

TOLÉRANCE CONTROL

OCZYSZCZANIE Z NAJWIĘKSZYM SZACUNKIEM DO NAJBARDZIEJ WRAŻLIWEJ SKÓRY

Tolérance Żel balsam oczyszczający

 • Oczyszcza i usuwa makijaż w jednym kroku bez konieczności spłukiwania
 • Nie podrażnia skóry, bezzapachowy
 • 99% składników pochodzenia naturalnego

Dzięki bardzo lekkiej konsystencji, balsam ten wtapia się w skórę. Wysoce skoncentrowany w Wodzie termalnej Avène, delikatnie oczyszcza i dba o barierę ochronną skóry, zapobiegając jej ściągnięciu i podrażnieniom.

 

Oczyść moją skórę

OCZYSZCZANIE Z NAJWIĘKSZYM SZACUNKIEM DO NAJBARDZIEJ WRAŻLIWEJ SKÓRY
Z tej samej gamy

A TO JESZCZE NIE WSZYSTKO...

Odkryj nasze pozostałe produkty pielęgnacyjne

Tolérance CONTROL balsam łagodząco regenerujący Sterile Cosmetics® Sterile Cosmetics®

Tolérance CONTROL balsam łagodząco regenerujący Sterile Cosmetics® Sterile Cosmetics®

Nawilża - Łagodzi - Wzmacnia barierę ochronną skóry

UNIKALNE POŁĄCZENIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

UNIKALNE POŁĄCZENIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

Serce naszych produktów

 • D-Sensinose™
  D-Sensinose™Opatentowany postbiotyczny składnik aktywny, który uspokaja skórę i kontroluje jej nadreaktywność.
 • Woda termalna Avène
  Woda termalna AvèneZapewnia kompleksowe działanie łagodzące i zapobiega podrażnieniom.

Innowacja dermatologiczna

Składnik aktywny dostosowany do potrzeb skóry nadwrażliwej: D-SENSINOSE™

Laboratoria Dermatologiczne Avène zrobiły nowy naukowy krok, opracowując biotechnologiczny składnik aktywny trzeciej generacji, pochodzący z unikalnej mikrobioty (dziedzictwa biologicznego) Wody termalnej Avène: D-Sensinose™.

Pierwszy ultra-łagodzący postbiotyczny składnik aktywny zdolny do bezpośredniego oddziaływania na neurony czuciowe obecne w skórze, aby kontrolować nadwrażliwość skóry.

 

Nowa „inteligentna” formuła

 

Nasze formuły Skin Affinity doskonale naśladują naturalny skład skóry, aby wspierać działanie w samym sercu naskórka. Każdy składnik działa w sposób ukierunkowany, w odpowiedniej dawce i w odpowiednim miejscu. Formuły „nowej generacji” zapewniają intensywne nawilżenie i długotrwałą odbudowę bariery ochronnej skóry.

av_tolerance_natsuko_359-1x1 577x577

Tolérance EXTRÊME

Gama produktów do pielęgnacji skóry o wysokiej tolerancji, przeznaczona do nawilżania skóry wrażliwej – czysto i prosto

Za dużo obietnic, za dużo składników? 

W naszych kuracjach nawilżających naprawdę nie ma nic do ukrycia.

Bez nadmiaru obietnic i składników, bez konserwantów i substancji zapachowych: tylko 7 składników niezbędnych do nawilżania i ochrony skóry wrażliwej. Nic więcej!

Kiedy przeczytasz listę INCI, gwarantujemy, że nie będziesz się dłużej zastanawiać. Tolérance EXTRÊME pielęgnuje Twoją skórę, nie obciążając jej. Gotowi na powrót do podstaw? 

 

 

TOLÉRANCE EXTRÊME

STANDARD

Krem

 • Intensywnie nawilża
 • 0% konserwantów i substancji zapachowych

Czy Twoja skóra wrażliwa jest odwodniona? Krem Tolérance EXTRÊME koncentruje się na najważniejszym punkcie : procesie nawilżania dzięki 7 niezbędnym składnikom, których potrzebuje Twoja skóra. Nie mniej, nie więcej. Jego wysoce tolerowana, pozbawiona konserwantów formuła po prostu szanuje mikrobiom skóry.

 

Nawilżaj moją skórę
STANDARD

PRZETESTOWANY I ZATWIERDZONY

Używam tego kremu jako kremu na noc; rano moja skóra jest głęboko nawilżona, jakbym nałożyła maseczkę.

Julie, 53 lata03/06/2019
Z tej samej gamy

O NASZYCH KURACJACH

Odkryj nasze inne produkty

Tolérance EXTRÊME mleczko oczyszczające Sterile Cosmetics® 200MLT

Tolérance EXTRÊME mleczko oczyszczające Sterile Cosmetics® 200MLT

Usuwa makijaż - Łagodzi - Oczyszcza

Tolérance EXTRÊME Emulsja Sterile Cosmetics®

Tolérance EXTRÊME Emulsja Sterile Cosmetics®

Łagodzi - Nawilża

Tolérance EXTRÊME Maseczka Sterile Cosmetics®

Tolérance EXTRÊME Maseczka Sterile Cosmetics®

Łagodzi - Nawilża

Tolérance Żel balsam oczyszczający

Tolérance Żel balsam oczyszczający

Usuwa makijaż - Łagodzi - Oczyszcza

Szukam produktu, który

av_tolerance-page gamme 477*402

STERILE COSMETICS® KOSMETYKI STERYLNE

Efektywność działania oraz bezpieczeństwo

Aby sprostać wysokim wymaganiom bezpieczeństwa skóry wrażliwej, Laboratoria Pierre Fabre zrewolucjonizowały dermokosmetyki poprzez stworzenie jedynego w swoim rodzaju procesu: Sterile Cosmetics®. To osiągnięcie technologiczne oznacza, że środki konserwujące sąjuż niepotrzebne. Receptura z minimalną ilością składników, sterylizacja produktów w trakcie procesu produkcyjnego oraz idealnie hermetycznie zamknięte opakowania zapewniają czystość, bezpieczeństwo i skuteczność naszych produktów.

Gamy produktów Tolérance CONTROL i Tolérance EXTRÊME korzystają z osiągnięć technologicznych i oferując najwyższy poziom bezpieczeństwa i tolerancji, którego tak bardzo potrzebuje skóra wrażliwa!

ODKRYJ

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy masz pytania lub wątpliwości? Zawsze jesteśmy tu dla Ciebie

Skóra nadwrażliwa objawia się nawracającymi nieprzyjemnymi doznaniami, takimi jak uczucie szczypania, ściągnięcie czy uderzenia gorąca. Niektórzy mówią nawet, że skóra ich „boli”. Odczucia te, choć niewidoczne gołym okiem, mogą utrudniać codzienne życie. ​
Jeśli Twoja skóra przynosi nieprzyjemne odczucia bez konkretnego powodu, łatwo się czerwieni po wyjściu spod prysznica lub wydaje się napięta przy zmianie temperatury, to prawdopodobnie jest nadwrażliwa. ​

Ważne jest, aby codziennie dbać o skórę za pomocą odpowiednich produktów kosmetycznych. Upewnij się, że wybierasz delikatne produkty o wysokiej tolerancji skórnej, bez potencjalnie drażniących lub uczulających substancji, a najlepiej bez substancji zapachowych i konserwantów. ​
Do oczyszczania i demakijażu lepiej używać preparatów bez spłukiwania, aby uniknąć wysuszającego działania wody wodociągowej, która bywa twarda. Radzimy również wybierać produkty, które można nakładać bezpośrednio opuszkami palców, aby uniknąć tarcia związanego z użyciem płatków kosmetycznych. ​

Jak wiadomo, niektóre typy skóry nie tolerują niczego. Dzięki technologii Sterile Cosmetics® eliminujemy z naszych składów wszystkie rodzaje konserwantów. ​
Wszystkie nasze produkty Tolérance nie zawierają substancji zapachowych i są wytwarzane w sterylnym środowisku. Ich doskonale hermetyczne opakowanie zapewnia trwałość i chroni przed zanieczyszczeniem po otwarciu. Kosmetyki z tej linii zawierają tylko składniki niezbędne dla ich skuteczności, rygorystycznie dobrane, aby zapewnić optymalną tolerancję najbardziej wrażliwej skórze. ​

1Zadowolenie użytkowników, 25 uczestników, 3 miesiące, 2 aplikacje dziennie. 2Skala wrażliwości: ocena klinicznych i funkcjonalnych oznak podrażnienia skóry, 25 uczestników. Wyniki obserwowane natychmiast po zastosowaniu kremu łagodząco regenerującego Tolérance Control. 3Metoda HI kinetc, 26 uczestników

*Związane z suchością skóry.

powrót do góry