Makijaż

av_maquillage_fluid_foundation_social_post_3_hd_16x9
Spis treści

Makijaż

CO MUSISZ WIEDZIEĆ

8

na 10 Francuzek, które noszą makijaż

kobiety robią to, aby zwiększyć swoją pewność siebie

Francuzki uważają, że priorytetem przy zakupie produktu kosmetycznego jest jakość

1. Ipsos Beauty Track France

2. Instytut CSA – Relacje kobiet z pięknem

Kobiety, w przeciwieństwie do stereotypów, nie robią tego, aby podobać się innym, a upiększają się przede wszystkim... dla siebie samych. Francuzki wydają się być uzależnione od makijażu, gdyż 80% z nich przyznaje się do jego regularnego stosowania. 
Ale każdy przypadek jest wyjątkowy i istnieje wiele powodów, dla których warto nosić makijaż. Niektóre kobiety chcą wygładzić pierwsze zmarszczki, inne chciałyby wyglądać na mniej zmęczone, niektóre chcą ukryć kilka drobnych mankamentów, a jeszcze inne po prostu chcą wyglądać jak najbardziej naturalnie. 
Oczywiście każda skóra ma swoje specyficzne potrzeby i problemy. Czy nastolatki noszą ten sam styl makijażu co 40-latki? Jak nakładać makijaż, jeśli mam tłustą lub odwodnioną cerę? Czy mogę nosić makijaż, jeśli moja skóra jest osłabiona przez zabiegi medyczne? Co zrobić, jeśli mam egzemę lub bielactwo?  
Czujesz się zagubiona? Masz do dyspozycji wiele rozwiązań. Naszym zobowiązaniem jest dać Ci pewność siebie, prowadząc Cię krok po kroku, niezależnie od Twoich oczekiwań oraz zagwarantować Ci bezpieczne i wysokiej jakości produkty.
 

title

JAK SOBIE Z TYM PORADZIĆ

Lepsze zrozumienie swojego schorzenia pozwala zadbać o siebie

av_maquillage_femme_maquillage_4x5 472x472

Makijaż zgodny z typem skóry

Skóra wrażliwa, sucha, trądzikowa, atopowa lub osłabiona zabiegami (na przykład leczeniem przeciwnowotworowym)... Nie zawsze łatwo jest podejść do makijażu spokojnie. Pojawia się wiele pytań. Jest to normalne. Czy mogę użyć tego lub tego produktu? Jaką mam pewność, że makijaż nie pogorszy jeszcze bardziej stanu mojej skóry? Przede wszystkim powinnaś wiedzieć, że nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wykonała makijaż. Jeśli zastosujesz właściwą pielęgnację i właściwe produkty. Oto wszystkie nasze wskazówki.

Jaki makijaż powinnam stosować do swojego typu skóry?
av_maquillage_femme_maman_5x4 472x472

Wykonywanie makijażu w zależności od wieku

Większość kobiet nosi makijaż od 16. roku życia. Jednak z czasem zaczynać stosować go coraz wcześniej. Ale poza trądzikiem, cieniami pod oczami, zmarszczkami, zaczerwienieniem czy plamami na skórze, każdy wiek ma swoje specyficzne potrzeby i problemy. Oczywiście, że makijażu nie wykonuje się tak samo w wieku 20, 30, 40, 50 lat, czy też czy po 60. roku życia. Pokażemy Ci ten proces krok po kroku.

Jak nakładać makijaż w zależności od wieku?
av_maquillage_femme_miroir_4x5 472x472

Makijaż krok po kroku

Jeszcze przed nałożeniem makijażu, należy przygotować skórę. Musi być doskonale oczyszczona i nawilżona. W takim razie, w jakiej kolejności należy wykonać poszczególne kroki? Czy lepiej zacząć od cery? I jak ukryć te małe niedoskonałości (pryszcze, ciemne kręgi pod oczami, zaczerwienienia itp.), które mogą szybko uprzykrzyć życie? Jak sprawić, by oczy i usta były jeszcze piękniejsze? A demakijaż: to konieczność czy opcja? Oto nasze wskazówki krok po kroku.

Wszystkie nasze wskazówki dotyczące makijażu krok po kroku
av_maquillage_fluid_foundation_social_post_3_hd_5x4 472x472

Makijaż: bądź na czasie każdego dnia

Znajomość podstaw makijażu to dobra rzecz. Jeszcze lepsza jest umiejętność dostosowania się do niespodziewanych wydarzeń życiowych. Nie zawsze łatwo jest wyglądać świetnie, gdy ma się rano tylko 5 minut dla siebie. Albo gdy na twarzy widać ślady po wieczornym wyjściu z koleżankami poprzedniego wieczora. Jak dostosować swoją codzienną pielęgnację do zmieniających się pór roku? A jak zrobić makijaż i jednocześnie stworzyć złudzenie, że nie ma się go wcale? Oto nasze wskazówki i porady.

Makijaż: obecny trend to naturalny efekt

Gama Couvrance oferuje kosmetyki do makijażu o wysoce tolerowanej formule, które dostosują się do wszystkich typów skóry – nawet tych najbardziej wrażliwych i o obniżonym progu tolerancji – aby zapewnić naturalny efekt bez względu na intensywność niedoskonałości.
Naszą misją jest zapewnienie Ci trwałej ulgi i przywrócenie pewności siebie.

NASZE ROZWIĄZANIA DO IDEALNEGO MAKIJAŻU

av_eta_thermal-spring-water_300ml_3282779003131
Niezbędna część pielęgnacji, aby oczyścić i ukoić skórę. Woda termalna Avène w sprayu
powrót do góry