Jesteśmy dla was od pierwszych dni ich życia.
Dziecko

Dziecko

Jesteśmy dla was od pierwszych dni ich życia.

Nie ma nic bardziej wrażliwego niż skóra Twojego dziecka. Wciąż delikatna, nie może w pełni spełniać swojej naturalnej roli obronnej i ochronnej. Należy więc dbać o tę wrażliwość, która może być zagrożona przez drażniące produkty, twardą wodę, zimno i wiatr oraz pocieranie przez zbyt szorstkie ubrania...

Nasze produkty z gamy Cicalfate, XeraCalm A.D, TriXera NUTRITION, Cold Cream, Suncare i Woda termalna zostały wybrane ze względu na ich delikatność i wysoką tolerancję, dzięki czemu mamy rozwiązanie idealnie dostosowane do każdego rodzaju potrzeb skóry Twojego dziecka - od higieny po bardziej specyficzną pielęgnację. Krótko mówiąc, wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić swojemu dziecku miękkość i delikatność, na którą zasługuje.

NIEMOWLĘ

BARDZO SUCHA SKÓRA SKŁONNA DO SWĘDZENIA

XeraCalm A.D Olejek oczyszczający uzupełniający lipidy

  • Produkt łagodzący do skóry niemowląt
  • Formuła dostosowana do potrzeb delikatnej, swędzącej skóry 

Do suchej i bardzo suchej skóry dziecka ze skłonnością do atopii i swędzenia, jesteśmy od pierwszych dni z gamą XeraCalm A.D.. Te produkty pielęgnacyjne o wysokiej tolerancji skórnej, odbudowujące warstwę lipidową skóry, natychmiast zmniejszają swędzenie i pomagają wzmocnić barierę ochronną skóry dziecka.

Odkryj nasze must-have dla uczucia komfortu
BARDZO SUCHA SKÓRA SKŁONNA DO SWĘDZENIA
Twoja skóra

Twoja skóra

Zapobieganie i pielęgnacja odparzeń pieluszkowych

Uwielbiamy te cenne chwile spędzone z naszym dzieckiem na przewijaku... więc nie ma mowy o tym, aby odpieluszkowe podrażnienie je zepsuło!

Dowiedz się więcej
Twoja skóra

Twoja skóra

Jak rozpoznać i leczyć ospę wietrzną?

Skóra Twojego dziecka jest pokryta plamkami ospy wietrznej. Nie panikuj. Jeśli podejmiesz odpowiednie kroki, wkrótce będzie to tylko złe wspomnienie, które nie pozostawi po sobie żadnych blizn...

Dowiedz się więcej

NIEMOWLĘ

PIELĘGNACJA I PODRAŻNIENIA OKOLIC PIELUSZKOWYCH DZIECKA

Cicalfate+ Regenerujący krem ochronny i osuszający spray regenerujacy

  • Natychmiastowe ukojenie drobnych podrażnień Twojego dziecka 
  • Odbudowuje naskórek po 48 godzinach1

W przyapdku skóry niemowląt skłonnej do podrażnień i zaczerwienień jesteśmy z wami od pierwszych dni z gamą Cicalfate+. Gama wspomaga regenerację powierzchownych warstw naskórka i zapobiega namnażaniu się bakterii, dzięki czemu skóra staje się miękka i zdrowa. 

Regeneracja osłabionej skóryWspieranie gojenie
PIELĘGNACJA I PODRAŻNIENIA OKOLIC PIELUSZKOWYCH DZIECKA

KILKA SŁÓW OD NASZEGO EKSPERTA

Skóra niemowląt jest o wiele bardziej delikatna niż nasza. Funkcja bariery nie jest jeszcze optymalna, jej przepuszczalność jest większa, pH mniej kwaśne... Dlatego też wymaga on odpowiedniej pielęgnacji, z zastosowaniem preparatów o wysokiej tolerancji skórnej.

Z tej samej gamy

A TO JESZCZE NIE WSZYSTKO...

Odkryj nasze inne produkty

Avène woda termalna

Avène woda termalna

Łagodzi - Odbudowuje barierę skórną

Cold-Cream Krem 40MLT

Cold-Cream Krem 40MLT

Odżywia - Chroni

Szukam produktu dla dzieci, który

NASZE DOŚWIADCZENIE W TROSCE O DOBRE SAMOPOCZUCIE TWOJEGO DZIECKA

Skóra Twojego dziecka wymaga całej Twojej uwagi (i dużo delikatności)

Dzięki naszemu doświadczeniu, połączonemu z bezkompromisowym naciskiem na bezpieczeństwo i efektywność, Laboratoria Dermatologiczne Avène zawsze były u Twojego boku, aby dbać o wrażliwą skórę maluchów (jak również o dorosłych!).

Cieńsza, bardziej przepuszczalna, delikatna i wrażliwa: dlatego właśnie skóra niemowląt wymaga jeszcze większej uwagi. W odpowiedzi na te potrzeby opracowaliśmy kojące i łagodzące produkty pielęgnacyjne, dostosowane do potrzeb ich wrażliwej skóry, zgodnie z normami farmaceutycznymi.

Bogate w Wodę Termalną Avène o wyjątkowych właściwościach nasze produkty są:

  • opracowane z minimalną ilością składników;
  • wyselekcjonowane ze względu na ich łagodność i wysoką tolerancję skórną;
  • nie zawierają alkoholu
  • i są testowane pod kontrolą pediatryczną i dermatologiczną.

Z gwarancją stosowania wyłącznie bezpiecznych, zdrowych formuł, wszystko co musisz zrobić, to rozpieszczać swoje dziecko. Dbamy o wszystko inne dla zdrowia i komfortu ich skóry, już od pierwszych dni ich życia...

 

av_bebe_page-gamme 2

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy masz pytania lub wątpliwości? Zawsze jesteśmy tu dla Ciebie

Ważne jest, aby wiedzieć, że skóra niemowlęcia jest o dużo delikatniejsza od skóry dorosłych:
poszczególne warstwy skóry są cieńsze, a działanie bariery ochronnej nie jest jeszcze optymalne.
Przepuszczalność skóry jest zwiększona i w rezultacie dziecko często boryka się z problemem suchości skóry.
PH skóry jest mniej kwaśne, przez co skóra może być podatna na podrażnienia.
Produkcja melaniny jest bardzo niska, co sprawia, że skóra jest bardzo wrażliwa na promienie UV.

Nasza woda termalna w sprayu oraz gamę Cicalfate, XeraCalm A.D, TriXéra Nutrition, i Cold Cream zostały przebadane pod kontrolą pediatryczną i dermatologiczną i są idealnie dostosowane do specyficznych potrzeb skóry niemowląt.
Składy tych produktów zawierają minimalną liczbę składników, dzięki czemu są wyjątkowo delikatne i doskonale tolerowane. Możesz mieć pewność, że nie zawierają alkoholu, barwników ani parabenów oraz że wykorzystują unikalne właściwości najbardziej naturalnego ze składników: wody termalnej Avène.

W przypadku zaczerwienienia okolic pieluszkowych umyj pupę dziecka łagodnym produktem o fizjologicznym pH, np. Olejkiem oczyszczającym uzupełniającym lipidy XeraCalm A.D, a następnie dokładnie osusz.
Następnie zastosuj Wodę termalną Avène w sprayu, aby wzmocnić działanie kojące.
Na zakończenie nałóż Cicalfate+ regenerujący krem ochronny, aby ukoić podrażnioną skórę i wspomóc jej regenerację. W przypadku zaczerwienień ulegających maceracji wybierz Cicalfate+ osuszający spray regenerujący.
W razie wątpliwości należy zwrócić się o poradę do lekarza lub farmaceuty.

¹Badanie tolerancji i skuteczności pod kontrolą dermatologiczną, pediatryczną i ginekologiczną na 248 osobach z powierzchownymi podrażnieniami skóry, 2 zastosowania dziennie przez 21 dni.

powrót do góry