Świetna ochrona na zimne dni.
Cold Cream

Cold Cream

Świetna ochrona na zimne dni.

Dłonie, podobnie jak usta, są obszarami naturalnie ubogimi w ochronne lipidy.
Zimą obszary te są stale narażone na działanie zimna i wiatru, przez co stają się jeszcze wrażliwsze. Dlatego wymagają szczególnej troski, aby stawić czoła zimie bez utraty komfortu i miękkości.

Aby o nie zadbać, Laboratoria Dermatologiczne Avène na nowo opracowały tradycyjną formułę Cold Cream o właściwościach odżywczych, ochronnych i zmiękczających, zastępując wodę różaną Wodą termalną Avène o uznanych właściwościach kojących i zapobiegającą podrażnieniom. Cold Cream jest zatem dostosowany do skóry wrażliwej, dzięki czemu cała gama zapewni Ci kompleksową ochronę.

COLD CREAM

SKUTECZNE ROZWIĄZANIE DLA ZNISZCZONYCH UST

Odżywczy balsam do ust

  • Błyskawicznie odżywia oraz chroni suche i bardzo suche usta
  • Mały rozmiar, potężna skuteczność

Delikatne, nadwrażliwe... Wraz z nadejściem chłodów nasze usta wystawiane są na najcięższą próbę.

Cold Cream Avène: połączenie składników zawartych w Farmakopei Europejskiej przynosi kojącą i odżywczą ochronę suchym lub bardzo suchym ustom, aby przynieść im ulgę i zagwarantować komfort nawet w niesprzyjających warunkach. Dzięki niemu Twoje usta nigdy nie zmarzną.

Ochrona dla ust
SKUTECZNE ROZWIĄZANIE DLA ZNISZCZONYCH UST
UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ

Moja pielęgnacja skóry, mój bohater!

6 h¹Nawilżenia
94%²Gładka konsystencja
97%²Miękkie i nawilżone usta

COLD CREAM

ZIMOWA KURACJA PRZYNOSZĄCA ULGĘ SUCHYM DŁONIOM

Skoncentrowany krem do rąk

  • Długotrwałe nawilżenie
  • Nietłusta konsystencja, która szybko się wchłania

Bogaty w nawilżające składniki aktywne, skoncentrowany krem do rąk przywraca elastyczność i komfort suchym dłoniom oraz chroni je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Avène Cold Cream skoncentrowany krem do rąk to odżywczy krem o przyjemnej konsystencji i delikatnym zapachu, dzięki któremu dłonie są miękkie, nietłuste oraz się nie kleją. Po zastosowaniu kremu można od razu nałożyć rękawiczki!

Głębokie odżywienie
ZIMOWA KURACJA PRZYNOSZĄCA ULGĘ SUCHYM DŁONIOM

PRZETESTOWANY I ZATWIERDZONY

Uwielbiam go! Moja mama używa go od bardzo dawna. To ona mi go pokazała. Ten krem jest idealny, bo zimą moje dłonie bardzo szybko się wysuszają i ulegają podrażnieniom. Polecam go osobom, które mają suchą skórę tak jak ja, i po prostu dlatego, że jego zapach i konsystencja są bardzo przyjemne.

Elodie, 27 lat11/10/2017

Szukam produktu Cold Cream do

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE KAŻDEGO PROBLEMU

Legendarna receptura o niezrównanej skuteczności

Stosowana od wieków formuła Cold Cream, jest bezpiecznym rozwiązaniem dla skóry suchej. Jego sekret? Zachowuje warstwę hydrolipidową skóry (jej tarczę ochronną) dzięki opracowanej w II wieku mieszance wosku pszczelego, oleju ze słodkich migdałów, wody różanej i boranu sodu. Choć jego skład może się różnić, jego celem jest zawsze ochrona skóry poprzez wykorzystanie najbardziej ochronnych i odżywczych substancji, jakie ma do zaoferowania natura.

Nasze Laboratoria unowocześniły ten produkt pielęgnacyjny, aby dostosować go do potrzeb najbardziej wrażliwej skóry. Stworzyliśmy naturalną formułę łączącą olej mineralny i wosk pszczeli, które wzmacniają barierę skórną, oraz oczywiście Wodę termalną Avène o właściwościach kojących i zmiękczających.

Dzięki temu wszystkie produkty z gamy Avène Cold Cream zapewniają kompleksową, wysoce odżywczą ochronę ust, dłoni i suchej skóry. Przetestowana w ekstremalnie niskich temperaturach (do –25°C) linia Cold Cream jest odporna na skrajnie niskie temperatury i zapewnia komfort i odżywienie w najbardziej ekstremalnych warunkach.

av_packshot composition_cold cream_nature orte_still life product background_473x473

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy masz pytania lub wątpliwości? Zawsze jesteśmy gotowi Ci pomóc

Produkty Cold Cream są odpowiednie dla całej rodziny: niemowląt, dzieci i dorosłych. Dzięki bogactwu białego wosku pszczelego, ten produkt chroni skórę dziecka przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i zapewnia natychmiastowy komfort.
Odżywczy balsam do ust z gamy Cold Cream doskonale chroni usta dzieci od 2 roku życia przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Tradycyjna formuła została unowocześniona, aby zapewnić zarówno głębokie odżywienie, jak i przyjemne wrażenia ze stosowania. Bazując na naszym doświadczeniu w tworzeniu receptur, oferujemy odżywcze, a jednocześnie nieklejące się produkty, idealnie nadające się do codziennego użytku.

Tak, produkty do pielęgnacji ust Cold Cream mogą służyć jako baza nawilżająca i ochronna. Twoje usta będą miękkie, ukojone i gotowe do nałożenia szminki, która jeszcze bardziej podkreśli ich piękno!

¹Wskaźnik uwodnienia mierzony metodą korneometryczną. Pojedyncze zastosowanie. ²% zadowolonych, ocena 65 uczestników. Co najmniej dwa zastosowania dziennie przez 21 dni.

powrót do góry