Świetna ochrona na zimne dni.
Cold Cream

Cold Cream

Świetna ochrona na zimne dni.

Świetna ochrona na zimne dni.

Dłonie, podobnie jak usta, są obszarami naturalnie ubogimi w ochronne lipidy.
Zimą obszary te są stale narażone na działanie zimna i wiatru, przez co stają się jeszcze wrażliwsze. Dlatego wymagają szczególnej troski, aby stawić czoła zimie bez utraty komfortu i miękkości.

Aby o nie zadbać, Laboratoria Dermatologiczne Avène na nowo opracowały tradycyjną formułę Cold Cream o właściwościach odżywczych, ochronnych i zmiękczających, zastępując wodę różaną Wodą termalną Avène o uznanych właściwościach kojących i zapobiegającą podrażnieniom. Cold Cream jest zatem dostosowany do skóry wrażliwej, dzięki czemu cała gama zapewni Ci kompleksową ochronę.

COLD CREAM

SKUTECZNE ROZWIĄZANIE DLA ZNISZCZONYCH UST

Odżywczy balsam do ust

  • Błyskawicznie odżywia oraz chroni suche i bardzo suche usta
  • Mały rozmiar, potężna skuteczność

Delikatne, nadwrażliwe... Wraz z nadejściem chłodów nasze usta wystawiane są na najcięższą próbę.

Cold Cream Avène: połączenie składników zawartych w Farmakopei Europejskiej przynosi kojącą i odżywczą ochronę suchym lub bardzo suchym ustom, aby przynieść im ulgę i zagwarantować komfort nawet w niesprzyjających warunkach. Dzięki niemu Twoje usta nigdy nie zmarzną.

Ochrona dla ust
SKUTECZNE ROZWIĄZANIE DLA ZNISZCZONYCH UST
UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ

Moja pielęgnacja skóry, mój bohater!

6 h¹Nawilżenia
94%²Gładka konsystencja
97%²Miękkie i nawilżone usta

COLD CREAM

ZIMOWA KURACJA PRZYNOSZĄCA ULGĘ SUCHYM DŁONIOM

Skoncentrowany krem do rąk

  • Długotrwałe nawilżenie
  • Nietłusta konsystencja, która szybko się wchłania

Bogaty w nawilżające składniki aktywne, skoncentrowany krem do rąk przywraca elastyczność i komfort suchym dłoniom oraz chroni je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Avène Cold Cream skoncentrowany krem do rąk to odżywczy krem o przyjemnej konsystencji i delikatnym zapachu, dzięki któremu dłonie są miękkie, nietłuste oraz się nie kleją. Po zastosowaniu kremu można od razu nałożyć rękawiczki!

Głębokie odżywienie
ZIMOWA KURACJA PRZYNOSZĄCA ULGĘ SUCHYM DŁONIOM

PRZETESTOWANY I ZATWIERDZONY

Uwielbiam go! Moja mama używa go od bardzo dawna. To ona mi go pokazała. Ten krem jest idealny, bo zimą moje dłonie bardzo szybko się wysuszają i ulegają podrażnieniom. Polecam go osobom, które mają suchą skórę tak jak ja, i po prostu dlatego, że jego zapach i konsystencja są bardzo przyjemne.

Elodie, 27 lat11/10/2017
Z tej samej gamy

TO JESZCZE NIE WSZYSTKO...

Odkryj nasze pozostałe produkty do pielęgnacji skóry i zadbaj o suchą skórę całej rodziny

Cold-Cream Krem 40MLT

Cold-Cream Krem 40MLT

Odżywia, Chroni

Cold Cream Odżywcza pomadka do ust 4GRM

Cold Cream Odżywcza pomadka do ust 4GRM

Odżywia

Szukam produktu Cold Cream do

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE KAŻDEGO PROBLEMU

Legendarna receptura o niezrównanej skuteczności

Stosowana od wieków formuła Cold Cream, jest bezpiecznym rozwiązaniem dla skóry suchej. Jego sekret? Zachowuje warstwę hydrolipidową skóry (jej tarczę ochronną) dzięki opracowanej w II wieku mieszance wosku pszczelego, oleju ze słodkich migdałów, wody różanej i boranu sodu. Choć jego skład może się różnić, jego celem jest zawsze ochrona skóry poprzez wykorzystanie najbardziej ochronnych i odżywczych substancji, jakie ma do zaoferowania natura.

Nasze Laboratoria unowocześniły ten produkt pielęgnacyjny, aby dostosować go do potrzeb najbardziej wrażliwej skóry. Stworzyliśmy naturalną formułę łączącą olej mineralny i wosk pszczeli, które wzmacniają barierę skórną, oraz oczywiście Wodę termalną Avène o właściwościach kojących i zmiękczających.

Dzięki temu wszystkie produkty z gamy Avène Cold Cream zapewniają kompleksową, wysoce odżywczą ochronę ust, dłoni i suchej skóry. Przetestowana w ekstremalnie niskich temperaturach (do –25°C) linia Cold Cream jest odporna na skrajnie niskie temperatury i zapewnia komfort i odżywienie w najbardziej ekstremalnych warunkach.

av_packshot composition_cold cream_nature orte_still life product background_473x473
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy masz pytania lub wątpliwości? Zawsze jesteśmy gotowi Ci pomóc

Produkty Cold Cream są odpowiednie dla całej rodziny: niemowląt, dzieci i dorosłych. Dzięki bogactwu białego wosku pszczelego, ten produkt chroni skórę dziecka przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i zapewnia natychmiastowy komfort.
Odżywczy balsam do ust z gamy Cold Cream doskonale chroni usta dzieci od 2 roku życia przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Tradycyjna formuła została unowocześniona, aby zapewnić zarówno głębokie odżywienie, jak i przyjemne wrażenia ze stosowania. Bazując na naszym doświadczeniu w tworzeniu receptur, oferujemy odżywcze, a jednocześnie nieklejące się produkty, idealnie nadające się do codziennego użytku.

Tak, produkty do pielęgnacji ust Cold Cream mogą służyć jako baza nawilżająca i ochronna. Twoje usta będą miękkie, ukojone i gotowe do nałożenia szminki, która jeszcze bardziej podkreśli ich piękno!

¹Wskaźnik uwodnienia mierzony metodą korneometryczną. Pojedyncze zastosowanie. ²% zadowolonych, ocena 65 uczestników. Co najmniej dwa zastosowania dziennie przez 21 dni.

Back to top