Wysoka skuteczność bez uszczerbku dla tolerancji skórnej i bezpieczeństwa
Dla zdrowia skóry wrażliwej

Dla zdrowia skóry wrażliwej

Wysoka skuteczność bez uszczerbku dla tolerancji skórnej i bezpieczeństwa

Od ponad 30 lat nasze zespoły mają przed oczami jeden cel: poprawę jakości życia osób ze skórą wrażliwą, nietolerancyjną lub alergiczną. Mamy zatem jeden, wspólny priorytet – oferować wysokiej jakości, skuteczne, bezpieczne i dobrze tolerowane dermokosmetyki.

Nasze receptury: nie rozmieniamy się na drobne // Prosto do celu

Ponieważ dążymy do uzyskania najwyższej jakości i chcemy tworzyć rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej wrażliwej skóry, nie poprzestajemy na spełnianiu wymagań ustanowionych przez organy służby zdrowia w odniesieniu do kosmetyków. Stawiamy na prostotę i konkret – z tego względu w sercu naszych produktów pielęgnacyjnych umieszczamy wodę termalną Avène. Dlatego też 100% naszych produktów zawiera odpowiednią liczbę składników dobranych z uwagi na ich bezpieczeństwo i skuteczność. Dla najbardziej wymagających typów skóry przygotowaliśmy produkty pielęgnacyjne bez konserwantów i bez kompozycji zapachowej. Jest to możliwe dzięki naszemu własnemu standardowi produkcji: Sterylne kosmetyki.

Nasza karta receptur: wywiad z ekspertką Catherine Bidan

av_formulation-expert-cbidan3 473x473
PF_RESEARCH_VIGOULET_HD_2016 -44- 470x470 © Grupa Pierre Fabre - Laurent Galaup

Aby nasze produkty były bezpieczne

Przeprowadzamy oceny, testy i badania kliniczne pod kontrolą dermatologiczną, aby zagwarantować jakość, skuteczność, bezpieczeństwo i dobrą tolerancję naszych dermokosmetyków. Niektóre z tych badań są opisywane w publikacjach naukowych w międzynarodowych czasopismach medycznych. Oprócz tego, że opracowujemy nasze produkty z najwyższą starannością, współpracujemy z zespołami ekspertów w dziedzinie kosmetycznego nadzoru, aby zapewnić bezpieczeństwo stosowania naszych produktów po ich wprowadzeniu na rynek.

Czytaj więcej

Pełna przejrzystość: nasze składniki

Rygorystycznie dobieramy nasze składniki pod kątem ich bezpieczeństwa, skuteczności i tolerancji w naszych produktach. Dbamy również o to, aby wysłuchać Państwa pytań dotyczących wykorzystania niektórych składników, które mogą być lub są przedmiotem dyskusji. Zapraszamy do otwierania naszych tubek, butelek i słoiczków, aby dowiedzieć się więcej o naszych wyborach, szczególnie tych dotyczących „kontrowersyjnych” składników.

Dowiedz się więcej o naszych składnikach

PF_RESEARCH_VIGOULET_HD_2016 -23- 470x470 © Grupa Pierre Fabre - Laurent Galaup
powrót do góry