Odżywiaj skórę całej rodziny w jednym kroku.
TriXera NUTRITION

TriXera NUTRITION

Odżywiaj skórę całej rodziny w jednym kroku.

W naszym zabieganym, codziennym życiu trudno jest znaleźć czas na pielęgnację skóry. Jednak gdy jest ona wrażliwa i sucha, należy codziennie nawilżać ciało, aby uniknąć niezliczonych niedogodności: uczucia ściągnięcia, dyskomfortu, braku elastyczności...
Zaprojektowane dla dobrego samopoczucia całej rodziny, Laboratoria Dermatologiczne Avène wprowadzają innowacje w postaci kompletnego rozwiązania łączącego higienę i pielęgnację, aby ułatwić życie Tobie (i innym).

Gama TriXera NUTRITION, ekspert w pielęgnacji skóry wrażliwej i suchej, natychmiastowo i długotrwale odżywia skórę. Szybki i efektywny sposób na uwolnienie się od stresu bez konieczności rezygnacji z komfortu.

TRIXERA NUTRITION

NASZA NAJNOWSZA INNOWACJA

Krem pod prysznic

 •  Rozwiązanie 2 w 1 do oczyszczania i pielęgnacji
 •  Bogata i kremowa formuła

Zapewnij swojej skórze codzienną dawkę miękkości, dzięki naszemu nowemu produktowi, który oczyszcza i przywraca równowagę lipidową! Dzięki formule wzbogaconej o składniki nawilżające i odżywcze, krem pod prysznic zapewnia prawdziwą zmysłową przyjemność podczas stosowania i natychmiast łagodzi napięcie skóry. Nie ma potrzeby dodawania kolejnych produktów do swojej łazienki; żel ten jest odpowiedni do wszystkich rodzajów skóry wrażliwej od suchej do bardzo suchej całej rodziny, nawet od najmłodszych lat.

 

Odkryj ten produkt myjący
NASZA NAJNOWSZA INNOWACJA
UDOWODNIONA EFEKTYWNOŚĆ

Moja pielęgnacja skóry, mój bohater!

24 h¹nawilżenia
96,8%²Natychmiast łagodzi uczucie napięcia
9,1/10³Ogólna ocena u niemowląt i dzieci

TRIXERA NUTRITION

ODŻYWCZA PIELĘGNACJA DO SKÓRY SUCHEJ

Nutri-Fluid Mleczko

 • Gwarantowane nawilżenie przez 48 godzin⁴
 • Szybka aplikacja i ubranie się

Czy Twoja skóra jest napięta po prysznicu lub szorstka w dotyku? To jest właśnie produkt dla Ciebie. Bogata konsystencja kremu w formie mleczka, które przywróci komfort i elastyczność Twojej suchej skórze, jak również skórze całej rodziny. Jego formuła szybko wchłaniana się przez skórę, dzięki czemu możesz natychmiast się ubrać – obiecujemy!

 

Moja pielęgnacja po prysznicu
ODŻYWCZA PIELĘGNACJA DO SKÓRY SUCHEJ

TRIXERA NUTRITION

KOMFORTOWA PIELĘGNACJA DO BARDZO SUCHEJ SKÓRY

Nutri-Fluid Balsam

 • Gwarantowane nawilżenie przez 48 godzin⁴
 • Szybka aplikacja i ubranie się

Jeśli masz bardzo suchą skórę, potrzebujesz ukojenia, a także odbudowy bariery ochronnej skóry dzięki bogatszej konsystencji. W tym momencie do gry wchodzi Nutri-Fluid Balsam: który głęboko odżywia i przywraca komfort i elastyczność Twojej skórze. Dzięki ultra-odżywczej konsystencji wzbogaconej lipidami (która jednak pozostaje tak płynna jak mleczko), stosowanie tego produktu jest tym bardziej przyjemne.

 

Odpowiedź na potrzeby całej rodziny w zakresie nawilżania
KOMFORTOWA PIELĘGNACJA DO BARDZO SUCHEJ SKÓRY

PRZETESTOWANY I ZATWIERDZONY

Płynny balsam? Szczerze mówiąc, nie bardzo w to wierzyłam. I wtedy bam! Ten produkt jest niesamowity! Głęboko nawilża moją skórę, nie pozostawiając uczucia tłustości i można się ubrać od razu po nałożeniu. Zawsze mam go przy sobie: w domu, w podróży, na basenie; krótko mówiąc, nigdy mnie nie opuszcza. Niezbędnik.

Valerie, 47 lat08/11/2017

Szukam produktu TriXera NUTRITION do

UNIKALNE POŁĄCZENIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

UNIKALNE POŁĄCZENIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

W sercu naszej oferty

 • <h4 class="">Selectiose</h4><p><br>Opatentowany sk&#322;adnik aktywny, kt&oacute;ry odbudowuje barier&#281; ochronn&#261; sk&oacute;ry, ogranicza odparowywanie wody i zmniejsza sucho&#347;&#263; sk&oacute;ry.</p>
  Selectiose Opatentowany składnik aktywny, który odbudowuje barierę ochronną skóry, ogranicza odparowywanie wody i zmniejsza suchość skóry.
 • <h4 class="">Trio lipidowe</h4><p><br>Na bazie sk&#322;adnik&oacute;w ro&#347;linnych, d&#322;ugotrwale od&#380;ywia i nawil&#380;a sk&oacute;r&#281;.</p>
  Trio lipidowe Na bazie składników roślinnych, długotrwale odżywia i nawilża skórę.
 • <h4 class="">Woda termalna Av&egrave;ne</h4><p><br>Zapewnia kompleksowe dzia&#322;anie &#322;agodz&#261;ce, zmi&#281;kcza i zapobiega podra&#380;nieniom.</p>
  Woda termalna Avène Zapewnia kompleksowe działanie łagodzące, zmiękcza i zapobiega podrażnieniom.

Ponieważ problem suchej skóry dotyczy wszystkich pokoleń...

Cała rodzina potrzebuje odpowiedniego produktu do pielęgnacji. Młodzi czy starsi , mężczyźni czy kobiety, potrzeby są takie same: efektywność, praktyczność i przede wszystkim komfort. Laboratoria Dermatologiczne Avène oferuje odpowiedź na codzienne potrzeby pielęgnacyjne każdego z nas dziękiTriXera NUTRITION.

Produkty oczyszczające i pielęgnacyjne łączące w sobie składniki dobrane ze względu na ich tolerancję, aby chronić wszystkie rodzaje skóry, nawet te najbardziej wrażliwe. Zostały one dobrane pod kątem optymalnego poszanowania i niezawodnej łagodności, aby bezpiecznie zaspokoić potrzeby całej rodziny. 

Nutri-Fluid, unikalna formuła galenowa z tej gamy, jest symbolem konsystencji nowej generacji. Praktyczna, nietłusta i nieklejąca się, pozwala na natychmiastowe ubranie się po nałożeniu i ułatwia włączenie etapu pielęgnacji skóry do codziennej rutyny.  

Idealna gama produktów, którą pokocha cała Twoja rodzina!

 

AV_TriXera NUTRITION_Nutri-fluid Balm_1_Instagram_3282770074758_HD

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy masz pytania lub wątpliwości? Zawsze jesteśmy tu dla Ciebie

Oleje mineralne są doskonałymi emolientami / substancjami nawilżającymi do skóry suchej, ponieważ wzmacniają jej barierę ochronną, chronią ją i zmiękczają, jednocześnie zapobiegając podrażnieniom powodowanym przez środowisko. Są to neutralne, obojętne tłuszcze o doskonałej tolerancji, które nie wywołują podrażnień. Wszystkie formuły dermokosmetyków Pierre Fabre zawierające oleje mineralne spełniają rygorystyczne wymagania przepisów dotyczących kosmetyków i cechują się wysokim poziomem czystości zgodnie z normami farmaceutycznymi. Produkty TriXera NUTRITION nie zawierają oleju mineralnego, lecz estryfikowane oleje pochodzenia naturalnego, które są lekkie, bogate i natychmiast rozpływają się w kontakcie ze skórą.

Produkty TriXera NUTRITION regenerują, odżywiają i koją suchą skórę dzięki:
- trio lipidowemu i Selectiose (patent Pierre Fabre), które odbudowują barierę ochronną skóry;
- wodzie termalnej Avène, która łagodzi suchą skórę podrażnioną z powodu jej napięcia.
Naszym ekspertom udało się sprostać wyzwaniu połączenia płynnej konsystencji i skuteczności, dzięki czemu oferujemy produkty o wysokiej skuteczności (48-godzinne nawilżenie) i nietłustej, nieklejącej się konsystencji, które są łatwe w aplikacji i po ich nałożeniu można się natychmiast ubrać.

Tak, produkty TriXera NUTRITION są uniwersalnymi środkami nawilżającymi. Nadają się do wszystkich typów skóry.

1HI kinetics, 31 uczestników z suchą i bardzo suchą skórą, stosowanie 1 do 2 razy dziennie. 2Badanie kliniczne. % zadowolenia konsumenckiego w grupie 31 badanych. 3Ocena tolerancji pod kontrolą dermatologiczną, pediatryczną, okulistyczną i ginekologiczną. Test konsumencki przeprowadzony na grupie 31 osobach dorosłych, 33 niemowlętach i dzieciach o skórze wrażliwej, suchej lub bardzo suchej w porównaniu do klasycznego żelu do mycia. 4Ocena efektu nawilżenia w48 godzin po 7 dniach

powrót do góry