eta_website_metavers_bluelight-summer_cover-desk 1440x500

BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ, NOWE DOŚWIADCZENIE Poznaj Avèneland, nasz nowy świat gry na platformie Roblox

DOŚWIADCZENIE NIEPODOBNE DO ŻADNEGO INNEGO

Czym jest Avèneland? 

Woda termalna Avène otwiera sklep w metawersum, aby zaoferować Ci wyjątkowe doświadczenie edukacyjne, podczas którego nauczysz się rozumieć swoją skórę, jednocześnie dobrze się bawiąc! 
Mówiąc krótko, Avèneland to: 

  • dostępny na platformie Roblox nowy świat gry w ramach metawersum, w którym można się bawić oraz poznawać skórę i jej działanie.
  • To miejsce do rzucania wyzwań znajomym z nagrodami do wygrania! 
  • To bezpieczna przestrzeń, w której można swobodnie i pewnie porozmawiać o swoich problemach skórnych, lepiej poznawać sposób działania skóry i uczyć się o nią dbać.
  • To zanurzenie się w naturalnym świecie wody termalnej Avène, w którym drzewa, góry i wodospady przekształcają się w niezwykły plac zabaw do poznawania.

 WEJDŹ DO AVÈNELANDU

av_solaire_bleu_lisa_rose_2409-1x1

NASZA MISJA: WIEDZA NA TEMAT OCHRONY PRZECIWSŁONECZNEJ

Zawsze byliśmy oddani ochronie przeciwsłonecznej.

Nauka poprzez zabawę to według nas najlepsza broń w profilaktyce, już od najmłodszych lat. Młodsze pokolenia są bardzo świadome zagrożeń związanych z promieniowaniem UVA/B, czasem nawet bardziej niż osoby starsze od nich. 

Wbrew powszechnej opinii światło niebieskie nie pochodzi wyłącznie z ekranów. Tak naprawdę jest ono emitowane głównie przez słońce! Promieniowanie światła niebieskiego przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry, podobnie jak w przypadku promieni UVA/B. Udowodniono, że 25% uszkodzeń komórkowych spowodowanych jest przez światło niebieskie. Aby utrzymać zdrowie skóry przez całe życie, należy zatem zabezpieczać się za pomocą odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej, która osłania przed światłem niebieskim. 
 

Więcej informacji

powrót do góry