NASZE PUNKTY SPRZEDAŻY

HISTORIA ZAUFANIA

Eau Thermale Avène zobowiązuje kontynuować swoją misję: zapewnić wszystkim osobom o wrażliwej skórze poprawę jakości skóry i życia.

Od ponad 30 lat nasza marka tworzy silną, opartą na zaufaniu więź z pracownikami służby zdrowia, w szczególności dzięki wizji i woli jej założyciela, farmaceuty Pierre Fabre'a. Aby jak najlepiej wsłuchiwać się w Twoje potrzeby i odpowiadać na nie, możemy liczyć na wsparcie naszych historycznych partnerów (którzy na co dzień są również Twoimi partnerami zdrowotnymi): farmaceutów.
Utrzymanie tej silnej i trwałej więzi oznacza, że zawsze możemy dostarczyć Ci fachowe i spersonalizowane porady i dopasować najbardziej odpowiednią pielęgnację produktami Eau Thermale Avène. Najlepszy sposób, aby zatroszczyć się o Twoją skórę!

Opracowaliśmy markę Eau Thermale Avène z myślą o całej rodzinie i wszystkich rodzajach skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej. Jesteśmy przekonani o skuteczności i bezpieczeństwie naszych produktów, co pozwala nam z pełnym zaufaniem polecać je każdego dnia.

Apteka Centrale la Collégiale w Guérande

Laboratoria Dermatologiczne Avène: niezawodny partner farmaceutów

Laboratoria Dermatologiczne Avène i farmaceutów łączy historyczna więź, w szczególności dzięki kanałowi dystrybucji selektywnej przyjętemu przez markę Eau Thermale Avène, w którym farmaceuta odgrywa główną rolę.

Produkty opracowane przez Laboratoria Dermatologiczne Avène sprzedawane są w ponad 20 000 aptek na terenie Francji.

Naszym celem jest wspieranie i szkolenie farmaceutów, tak aby byli oni najlepszym przekaźnikiem informacji między marką a klientem, a szczególnie w przypadku osób o najbardziej wymagających typach skóry. Apteka jest miejscem słuchania i podnoszenia świadomości, gdzie farmaceuci gotowi są poświecić czas na zrozumienie Twoich potrzeb i znalezienie odpowiednich dla Ciebie rozwiązań i pielęgnacji. To właśnie tę jakość usług opartą na doświadczeniu pragniemy zachować we współpracy z Twoim farmaceutą.

av_thermal spring water_spray_social_12_post_3282779003131_hd 1:1  577 × 577
loc 2-2x
GDZIE MOŻNA NAS ZNALEŹĆ?
Zawsze jesteśmy gotowi Ci pomóc.
SPRZEDAWCY online

SPRZEDAWCY online

Jesteśmy przy Tobie w każdej chwili.

Gdzie mogę znaleźć produkty Eau Thermale Avène?

Odpowiadamy na Twoje pytania

Powód jest prosty, w aptece…obsługuje nas farmaceuta. To osoba kompetentna, która odbyła odpowiednie szkolenie medyczne (w tym w zakresie chorób skóry) i wie, jaki środek zastosować w przypadku konkretnych schorzeń i dolegliwości. Personel zatrudniony w aptekach partnerskich naszej marki przechodzi specjalne szkolenia prowadzone przez zespół naszych trenerów i potrafi zarekomendować nasze produkty. Należy pamiętać, że apteki internetowe sprzedające produkty Eau Thermale Avène również należą do właścicieli aptek.

Nie, Laboratoria Eau Thermale Avène są zaliczane do kategorii laboratoriów dermokosmetycznych, tj. laboratoriów wykorzystujących badania medyczne do celów kosmetycznych, ale niepodlegających tym samym regulacjom prawnym co laboratoria medyczne w zakresie wprowadzania produktów na rynek. Nasze produkty nie są lekami i dlatego są sprzedawane bez recepty. Są one jednak często rekomendowane przez lekarzy (dermatologów lub lekarzy ogólnych) lub farmaceutów.

Próbki naszych produktów są dostępne w wybranych punktach sprzedaży, niemniej ze względu na dbałość o środowisko ich ilość jest ograniczona. Odwiedzając jeden z naszych punktów sprzedaży detalicznej, możesz wziąć udział w jednym z cyklicznych wydarzeń organizowanych przez nasze dermokonsultantki.

Przeprowadź diagnozę online! Odpowiedz na nasze pytania, aby określić typ swojej skóry i znaleźć odpowiedni dla siebie program pielęgnacyjny.

TO WSZYSTKO ZALEŻY OD CIEBIE

Oto kilka rzeczy, które mogą Cię zainteresować. Miłej lektury!
powrót do góry