Od nadziei
do zwycięstwa

Historia Aidana i wody termalnej Avène

Zobacz film

Historia Aidana

Od urodzenia skóra Aidana jest nadwrażliwa. Choruje on na atopowe zapalenie skóry, ciężką postać egzemy, która daje mu się we znaki od pierwszego dnia życia.
Przypadłość ta była również ciężka do zniesienia dla jego rodziców i rodzeństwa, którzy mogli jedynie bezradnie przyglądać się cierpieniu chłopca.
Lecz dziś życie Aidana prawie nie różni się od codzienności innych dzieci.
Chcielibyśmy podzielić się z Wami niesamowitą historią Aidana, jego rodziny i wody termalnej Avène.

Zobacz film

Centrum Hydroterapii Avène

Centrum Hydroterapii Avène położone jest tuż przy źródłach termalnych. Co roku przyjmuje ono tysiące osób, zapewniając im opiekę nad wrażliwą i podrażnioną skórą. Poniżej przeczytasz ich historie.

Indywidualna pielęgnacja skóry

Każdy pacjent otrzymuje spersonalizowany program pielęgnacji opracowany przez lekarza. Leczenie trwa trzy tygodnie, podczas których pacjenci mogą w pełni korzystać z wiedzy i doświadczenia ekipy Centrum.

Ukojenie dla pacjentów

Dorośli, dzieci, a nawet niemowlęta (ośrodek dysponuje sprzętem zaprojektowanym specjalnie z myślą o najmłodszych) – wszyscy pacjenci Centrum Hydroterapii są zgodni: woda termalna Avène wykazuje wyjątkowo skuteczne właściwości kojące.

Wyjątkowa woda

Woda termalna Avène jest absolutnie wyjątkowa. Swoje kojące właściwości uzyskuje po ponad 50 latach wędrówki przez skały osadowe. Jest ona pobierana u źródła i zachowana w nienaruszonym stanie, dzięki czemu pacjenci mogą w pełni korzystać z jej dobroczynnego działania. Woda termalna jest głównym składnikiem wszystkich produktów do pielęgnacji skóry marki Avène.

Opinie naszych pacjentów o wodzie termalnej Avène

Mary

Mama Aidana

Mary

Mama Aidana

O tym właśnie marzyłam. To łzy radości, nie smutku. Tak bardzo się cieszę jego szczęściem.

Simon

Tata 8-letniej Mii – Auckland, Nowa Zelandia

Simon

Tata 8-letniej Mii – Auckland, Nowa Zelandia

Z oczu naszej córki zniknęły iskierki radości. Była niczym cień, już opuściła ją nadzieja. Ale gdy terapia w Avène zaczęła przynosić rezultaty, znowu zapaliło się w niej światełko. Czuliśmy się, jakby ktoś zwrócił nam nasze dziecko.

Rooksana

Mama 15-letniej Alishy – Durban, Afryka Południowa

Rooksana

Mama 15-letniej Alishy – Durban, Afryka Południowa

Ludzie patrzyli na nią, jakby coś było z nią nie tak. Avène dała jej nowe życie. Kiedy Alisha poznaje nowych ludzi, nie musi już zamartwiać się, jak zareagują na widok jej skóry.

Youngmi

Mama 7-letniej Yeram – Seul, Korea Południowa

Youngmi

Mama 7-letniej Yeram – Seul, Korea Południowa

Różnica jest niewiarygodna! A mówimy tu o wodzie, po prostu czystej wodzie! To wprost nie do wiary!

Cátia

Mama 9-letniego Martima – Setubal, Portugalia

Cátia

Mama 9-letniego Martima – Setubal, Portugalia

Tutaj uczymy się w inny sposób, od ludzi, którzy wiedzą jak szanować każdą skórę, również taką, która wymaga intensywnej pielęgnacji.

Shirin

Nowy Jork - Stany Zjednoczone

Shirin

Nowy Jork - Stany Zjednoczone

Otacza nas cudowny krajobraz, który też działa terapeutycznie. Myślałam, że przyjedziemy po prostu na leczenie, ale to wszystko działa tu razem – to fantastyczne!

Olesya

Mama 8-letniej Mii – Auckland, Nowa Zelandia

Olesya

Mama 8-letniej Mii – Auckland, Nowa Zelandia

Teraz jej skóra funkcjonuje znacznie lepiej. Mia świetnie radzi sobie sama z nakładaniem kojących produktów Avène [...], które zawsze ma plecaku szkolnym, tak jak podręczniki i lunch.

Carissa

12 lat – Duncanville, Stany Zjednoczone

Carissa

12 lat – Duncanville, Stany Zjednoczone

W przyszłości chcę być lekarką, żeby leczyć egzemę. A może piosenkarką?

Skóra staje się coraz bardziej wrażliwa

Stan naszej skóry jest odbiciem naszej podświadomości i ujawnia o nas więcej, niż nam się wydaje. Nasze otoczenie i obecny styl życia mają również realny wpływ na stan skóry, która w dzisiejszych czasach coraz częściej staje się wrażliwa.

3x

W ciągu ostatnich 30 lat aż trzykrotnie wzrosła częstotliwość występowania atopowego zapalenia skóry – najczęstszego typu zapalenia skóry u dzieci.

*Fundacja do walki z atopowym zapaleniem skóry.

20 do 35%

U 20 do 35% nastolatków występuje trądzik – od umiarkowanego do ciężkiego.

*Europejskie Forum Dermatologiczne. S3. Wytyczne dotyczące leczenia trądziku. Aktualizacja 2016.

60%

60% kobiet deklaruje, że ma wrażliwą, reaktywną skórę.

*Misery L et al. Definition of Sensitive Skin: An Expert Position Paper from the Special Interest Group on Sensitive Skin of the International Forum on the Study of Itch (IFSI). Acta Derm Venereol 2017; 97: 4–6

Co sprawia, że woda termalna Avène jest tak wyjątkowa?

Zobacz film

Produkty Eau Thermale Avène zawdzięczają swoją jakość wyjątkowym właściwościom czystej wody termalnej, której niezwykłe mineralne bogactwo nie odsłoniło jeszcze wszystkich swoich tajemnic.  Skuteczność wody termalnej Avène została udowodniona w ponad 150 badaniach klinicznych i farmakoklinicznych oraz przedstawiona w ponad 50 publikacjach w najbardziej prestiżowych międzynarodowych czasopismach medycznych. Polecając produkty Eau Thermale Avène, specjaliści opierają się na naukowej wiedzy i unikalnych cechach naszych produktów:
Naturalne ukojenie

Dotrzymana obietnica – ukojenie wrażliwej skóry

Tolérance extrême

Gama Tolérance Extrême opracowana została z myślą o zaspokojeniu potrzeb wszystkich odmian wrażliwej skóry, nawet tych najbardziej wymagających. Gama ta, ceniona ze względu na skład produktów, opiera się na opatentowanej technologii znanej jako Sterile Cosmetics, dzięki której skóra otrzymuje tylko to, czego naprawdę potrzebuje.

Zobacz gamę produktów Tolérance Extrême

Cleanance

Bezwzględne dla trądziku, łagodne dla skóry!
Gama Cleanance oferuje spersonalizowane produkty do pielęgnacji skóry, które skutecznie zwalczają wypryski, hamują nadprodukcję sebum i wygładzają cerę, jednocześnie nie naruszając równowagi skóry trądzikowej, nawet w trakcie leczenia.

Zobacz gamę produktów Cleanance

XeraCalm A.D

Ulga dla skóry suchej i atopowej. Swędzenie znika już po 5 dniach. Tak działa seria XeraCalm A.D, zawierająca I-modulię, wielofunkcyjny biotechnologiczny składnik aktywny pochodzący bezpośrednio z wody termalnej Avène.

Zobacz gamę produktów XeraCalm A.D

Historia wody termalnej Avène

Marka Eau Thermale Avène powstała w 1990 roku i od tego czasu jej produkty osiągnęły sukces na całym świecie, w ponad 100 krajach. Zaś korzenie firmy wywodzą się z małej wioski Avène w południowo-zachodniej Francji. I choć dziś marka ta znana jest na całym świecie, stanowi ona część jeszcze dłuższej historii, trwającej od blisko czterech stuleci.  I właśnie tę historię chcemy Wam dziś przedstawić.

Zobacz film
Wyślij e-mail

Wyszukiwanie w trakcie

Login required

Aby skorzystać z opcji musisz się zalogować


Login or create an account

You can't post more than one comment on a product

Dodaj swoją opinię

* Pola obowiązkowe

Moje konto

-Dzień
-Miesiąc
-Rok

Marki Pierre Fabre:

*Pola obowiązkowe

Thanks for sharing!

Twój komentarz został przesłany do akceptacji przez administratora serwisu i zostanie opublikowany po zatwierdzeniu.