av_tolerance control_social_7_post_3282770138801_hd  1440*579
Źródło trzech postbiotycznych składników aktywnych

AQUAPHILUS DOLOMIAE Źródło trzech postbiotycznych składników aktywnych

Po ponad 12 latach pracy badacze Pierre Fabre Research odkryli, że istnieje woda termalna inna niż woda mineralna. Odkryli tajemnice unikalnego, nieznanego dotąd mikroorganizmu.
Mikroflora związana z wyjątkową czystością otaczającego środowiska, którą nazwali Aquaphilus Dolomiae. Ta bakteria, która nie występuje w żadnym innym ekosystemie na świecie, jest źródłem substancji aktywnych, które częściowo przyczyniają się do skuteczności wody termalnej Avène.

I-modulia®, pierwszy aktywny składnik postbiotyczny redukujący uczucie swędzenia

Woda termalna Avène jest znana ze swojego kojącego i przeciwpodrażnieniowego działania na skórę, co częściowo wynika z jej unikalnej sygnatury biologicznej: Aquaphilus Dolomiae. Ta mikroflora, wyizolowana, a następnie wzmocniona przez biotechnologię, jest źródłem pierwszego postbiotycznego składnika aktywnego o działaniu przeciwpodrażnieniowym: I-modulia®

Składnik I-modulia koi uczucie swędzenia, łagodzi atopowe zapalenie skóry i ma wymierne działanie na egzemę. Znajduje się on w centrum serii XeraCalm A.D.. Linia pielęgnacyjna stworzona właśnie po to, aby złagodzić swędzenie i sprawić, że zniknie ono po 5 dniach.

  • <span class="ezstring-field">av_instit-doctor-skin-patient-hdrvb-square</span>
  • <span class="ezstring-field">av_thermal spring water spray - xeracalm soothing concentrate_social_1_post_3282779003131_328277-1-jpg_368x460</span>
  • <span class="ezstring-field">av_instit-children-hydrotherapy-center hdrvb-square_368x460</span>

[C+-Restore]™ środek regenerujacy do skóry wrażliwej

Właściwości lecznicze Wody termalnej Avène zostały naukowo udowodnione i potwierdzone w laboratorium. Próbując zrozumieć ten mechanizm regeneracji, badacze wyizolowali i opatentowali [C+-Restore]™ z mikroflory wody termalnej Avène. Nowa generacja, unikalny postbiotyczny składnik aktywny, który wspomaga regenerację naskórka i jest sercem gamy Cicalfate+.

W połączeniu z kompleksem antybakteryjnym Miedź/Cynk oraz łagodzącą i zapobiegającą podrażnieniom Wodą Termalną Avène, pomaga zregenerować podrażnioną wrażliwą skórę do 48 godzin.

av_thermal spring water_spray_social_13_post_3282779003131_hd

Pracujemy w kierunku odwrotnym do tego, w którym tworzy się leki - zaczynamy od cząsteczki, aby zbadać jej aktywność. Jest to fascynująca, dogłębna analiza.

D-Sensinose™, innowacja kontrolująca nadreaktywność skóry

Woda termalna Avène ma właściwości łagodzące i przeciwpodrażnieniowe dzięki unikalnej podwójnej sygnaturze mineralnej i biologicznej. Nasi naukowcy opracowali z tej wody unikalny i opatentowany aktywny składnik postbiotyczny: D-Sensinose™. Reguluje wszelką nadwrażliwość skóry i pokazuje wszystkie swoje możliwości w gamie produktów do pielęgnacji skóry Tolérance CONTROL. Natychmiast koi nadwrażliwą skórę i trwale kontroluje reaktywność. Skóra zostaje ukojona w 30 sekund, a jej bariera ochronna zostaje przywrócona w 48 godzin.

 

Ten trzeci postbiotyczny składnik aktywny jest tym, który skupia w sobie całe wewnętrzne bogactwo Aquaphilus Dolomiae.

Katia Ravard-HelfferEau Thermale Avène Kierownik projektu innowacji
powrót do góry