Odkryj i chroń blask swojej skóry dzień po dniu.
A-OXitive

A-OXitive

Odkryj i chroń blask swojej skóry dzień po dniu.

Stres oksydacyjny, zanieczyszczenia, promienie UV i niebieskie światło z ekranów przyspieszają pojawianie się oznak starzenia skóry. Potrzebna jest skuteczna reakcja! Laboratoria Eau Thermale Avène oferują eksperckie rozwiązanie: rytuał Prowitamin, który pomaga skórze bronić się przed uszkodzeniami spowodowanymi stresem oksydacyjnym i zapobiega oznakom starzenia się skóry. A-OXitive to Twój najlepszy przyjaciel w zachowaniu pięknej skóry!

A-OXITIVE

CODZIENNA PIELĘGNACJA

Antyoksydacyjne Serum ochronne

  • Odpowiednik 15% czystej witaminy C*
  • Skóra jest bardziej promienna

Lekka i płynna konsystencja, o nietłustym wykończeniu, pomaga skórze bronić się przed szkodliwymi skutkami stresu oksydacyjnego. Stosowane na twarz, szyję i dekolt, zapewnia skórze uczucie gładkości i ochronę. Zmarszczki i drobne linie są zredukowane, a skóra jest świeża, promienna i pełna życia!

Wzmocnienie blasku mojej skóry
CODZIENNA PIELĘGNACJA

A-OXITIVE

CODZIENNA PIELĘGNACJA

Wygładzający krem wodny

  • Przeciwutleniacz: bogaty w prowitaminy C i E
  • Chroni przed zanieczyszczeniami

Świeża i nawilżająca żelowo-kremowa konsystencja tworzy barierę chroniącą przed zanieczyszczeniami, zapewniając komfort skórze twarzy, szyi i dekoltu. Skóra jest promienna, pierwsze zmarszczki i drobne linie są wygładzone, a struktura skóry bardziej wyrównana. Dla uzyskania promiennej, czystej skóry!

Wygładzanie mojej skóry
CODZIENNA PIELĘGNACJA

PRZETESTOWANY I ZATWIERDZONY

Używam tego produktu od kilku tygodni. Bardzo podoba mi się jego płynna konsystencja. Zapach jest przyjemny. Wygładzający krem wody nawilża i odświeża moją skórę. Zmniejszają się zmarszczki i drobne linie. Moja cera jest promienna i wygląda na mniej zmęczoną. Zdecydowanie polecam ten produkt!​

Léna, 35 lat27/10/2019

A-OXITIVE

KURACJA NA NOC

Krem peelingujący i krem wygładzający kontur oczu

  • Regenerują skórę i przywracją aktywność komórkową
  • Wygładzają i tonizują skórę

Te bezzapachowe produkty do codziennej pielęgnacji skóry na noc pomagają delikatnie zwalczać widoczne oznaki starzenia się skóry i ograniczać uszkodzenia spowodowane stresem oksydacyjnym. Przez noc tekstura skóry staje się bardziej wygładzona, nierówności zostają zredukowane, a blask skóry przywrócony.

Odkryj krem peelingującyOdkryj krem wygładzający kontur oka
KURACJA NA NOC
UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ

Moja chronoaktywna, prowitaminowa pielęgnacja, mój bohater!

+83%²Bardziej gładka skóra
89%²Poprawiona struktura skóry
61%²Rozświetlona skóra

Aby pomóc zwalczyć stres oksydacyjny spowodowany przez nasze środowisko i nasz styl życia, Laboratoria Dermatologiczne Avène opracowały chronoaktywną prowitaminową pielegnację, która dba o skórę w dzień i w nocy. Pro-witaminy są uwalniane stopniowo, aby zapewnić efekt regeneracji i ochronę antyoksydacyjną przez cały dzień. Odpowiednia do wszystkich rodzajów skóry, w tym tej najbardziej wrażliwej. Długotrwałe działanie wspierane jest przez naturalnie kojącą i przeciwdziałającą podrażnieniom Wodę termalną Avène.

 

RANO 

Kkompleks tarczy antyoksydacyjnej [Prowitaminy C i E] 

Dwa silne antyoksydanty:

- Prowitamina C (glukozyd askorbylu): bardziej stabilna i lepiej wnikająca w skórę niż czysta witamina C.

- Prowitamina E (Pre-tokoferyl): bardziej skuteczna niż czysta witamina E.

Pomagają zwalczać codzienny stres oksydacyjny i szkodliwy wpływ zanieczyszczeń środowiska. Działają na pierwsze oznaki starzenia się skóry i zwiększają jej blask.

Te aktywne składniki znajdziesz w Wygładzającym kremie wodnym, Antyoksydacyjnym serum ochronnym i Antyoksydacyjnej masce w płachcie SOS

 

av_a-oxitive_page-range_gif
av_a-oxitive_page-range_gif

WIECZOREM 

Kompleks regeneracyjny [Retinaldehyd i Prowitamina E]

Drugi system obrony przed skutkami stresu oksydacyjnego i przed wolnymi rodnikami: połączenie działania Retinaldehydu i Prowitaminy E.

Retinaldehyd jest kluczowym składnikiem aktywnym w kuracjach przeciwstarzeniowych. Posiada właściwości przeciwzmarszczkowe, które przeciwdziałają starzeniu się skóry, nie powodując przy tym podrażnień. 

W połączeniu z prowitaminą E (Pre-tokoferyl) tworzą kompleks odnawiający, który zwiększa aktywność komórkową i oczyszcza skórę. W ten sposób oznaki starzenia się skóry zostają opóźnione, pory zwężone, a struktura skóry ulega poprawie.

Te aktywne składniki znajdziesz w Kremie peelingującym i Kremie wygładzjącym kontur oczu.

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy masz pytania lub wątpliwości? Zawsze jesteśmy tu dla Ciebie

Gama produktów A-OXitive ma na celu ochronę skóry przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (zanieczyszczenia, drobne cząsteczki, niezrównoważony tryb życia) oraz wewnętrznymi (stres, chronobiologiczne starzenie się). Produkty z tej gamy mają również za zadanie wygładzić pierwsze zmarszczki i przywrócić skórze blask. Gdy tylko zauważysz pierwsze zmarszczki, poczujesz, że Twoja skóra jest matowa lub brakuje jej codziennej ochrony, sięgnij po produkty A-OXitive.

Gama A-OXitive opiera się na rutynie pielęgnacyjnej, która dziesięciokrotnie zwiększa korzyści płynące ze stosowania produktów. Skuteczność rutyny pielęgnacyjnej (rano: Antyoksydacyjne Serum ochronne + Wygładzający krem wodny; wieczorem: Antyoksydacyjne Serum ochronne + Krem peelingujący) została naukowo udowodniona (patrz „Udowodniona skuteczność”).
Badaniom klinicznym poddano również tolerancję skóry, dlatego zaleca się jednoczesne stosowanie kosmetyków z tej gamy.

Tolerancja skóry wrażliwej na produkty A-OXitive potwierdzona dermatologicznie.
Krem peelingujący i Krem wygładzający kontur oczu zawierają retinaldehyd, który może powodować uczucie szczypania. Dlatego radzimy, aby w takim przypadku zachować odstęp między aplikacjami produktów.

1Test in-vitro na zrekonstruowanym naskórku, ocena SOD po zastosowaniu Antyoksydacyjnego serum ochronnego. 2Procent zadowolenia konsumentów, stosowanie: dwa razy dziennie Antyoksydacyjne serum ochronne oraz codziennie Wygładzającego kremu wodnego i Kremu peelingującego przez 3 miesiące, 36 osób w wieku 30-44 lat

powrót do góry