Lokalizacja wód termalnych

Zakład produkcyjny

Zakład produkcyjny

Wybudowane w miejscu, gdzie bije źródło, w ekologicznym środowisku, Centrum produkcyjne powstało w 1989 roku.

Uprzywilejowane położenie

Początkowo o powierzchni 2000 m² było stopniowo powiększane w latach 1992, 1998, 2003 i 2010. Dziś ma powierzchnię 17 000m² z zachowaniem troski o środowisko.

Gwarancja wysokiej jakości

W tym roku Centrum produkcyjne przygotowało 7000 ton preparatów i zapakowało w swoich zakładach 63 miliony produktów.

Dla ochrony właściwości Wody termalnej Avène, kojących i łagodzacych podrażnienia skóry wrażliwej, nadwrażliwej czy alergicznej, zostały podjęte następujące działania :
 
  • Bezpośrednie połączenie między źródłem i Centrum produkcyjnym,
  • Praca w ruchu ciągłym.

Miejsce, które zatrudnia obecnie 230 osób , jest przeznaczone do produkcji , pakowania i kontrolowania produktów marki Eau Thermale Avène. Działalność ta była bodźcem do rozwoju całego regionu...
Wszystkie spełniają  normy  ISO 9001 i 13485.
 
  • Certyfikat ISO 9001 świadczy o zastosowaniu skutecznego systemu zarządzania jakością.
  • Certyfikat ISO 13485 z kolei ustanawia procedury gwarantujące bezpieczeństwo oraz jakość produktów przez wszystkie kluczowe etapy jego funkcjonowania, od koncepcji do recyklingu.

Poza tym, centrum produkcyjne jest wyposażone w urządzenia pozwalające produkować i pakować produkty z gamy Tolérance extrême D.E.F.I. (Dispositif Exclusif Formule Intacte - Wyjątkowe Opakowanie Formuła Nietknięta) w warunkach całkowitej sterylności. Ten proces technologiczny opatentowany i jedyny na świecie, wywodzi się  z produkcji leków do wstrzyknięćw. Obejmuje rygorystyczną kontrolę na każdym etapie produkcji gwarantując całkowitą sterylność produktu.

Nawet jeśli obecnie Woda termalna Avène nie odkryła wszystkich swoich tajemnic, badania prowadzone od trzydziestu lat przez Laboratoria Dermatologiczne Avène, z Grupy Pierre Fabre, jak i liczne prace farmakologiczne oraz kliniczne pozwalają odkryć jej najważniejsze właściwości.

The brand Eau thermale Avène

Site thermal

Wyślij e-mail

Wyszukiwanie w trakcie

Zamieść swoją opinię

Moje wpisy

-Dzień
-Miesiąc
-Rok

Marki Pierre Fabre:

*Pola obowiązkowe

Thanks for sharing!

Twój komentarz został przesłany do akceptacji przez administratora serwisu i zostanie opublikowany po zatwierdzeniu.