Ochrona przyszłości.
Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przyszłości.

Ochrona przyszłości.

Słońce jest naszym sprzymierzeńcem, jeśli chodzi o zachowanie zdrowia.
Jego rola w procesie uwapniania kości oraz pozytywny wpływ na nasze samopoczucie sprawiają, że słońce jest nieodzowną częścią naszego życia. Ale może być również naszym najgorszym wrogiem, tak samo jak najlepszym przyjacielem. Jeśli chodzi o słońce, chodzi o odpowiednią ilość i oczywiście o ochronę!

Dlatego od ponad 30 lat Eau Thermale Avène oferuje najlepszą fotoprotekcję, aby chronić wrażliwą skórę i zachować zdrowie wszystkich rodzajów skóry. Znajdź odpowiednią dla siebie ochronę przeciwsłoneczną, aby spokojnie korzystać z uroków słońca.

Nowa gama ochrony przeciwsłonecznej do twarzy

Pierwszy filtr1 przeciwsłoneczny o ultraszerokim spektrum ochrony. Filtr przeciwsłoneczny chroniący przed UVB, krótkim UVA, długim UVA i światłem niebieskim do 450 nm.

  • -95% uszkodzeń komórkowych wywołanych przez światło niebieskie2
  • Do -72% przebarwień wywołanych przez światło niebieskie3

Opatentowany system filtrów Eau Thermale Avène, który wzmacnia poziom ochrony skóry przed fotostarzeniem związany z niebieskim światłem pochodzącym ze słońca, dzięki czemu zapewnia bardzo wysoki standard ochrony przed głębokimi i widocznymi uszkodzeniami skóry.

1Pierwszy filtr Pierre Fabre.

2Redukcja uszkodzeń DNA wskutek światła niebieskiego HEV w dawce 80 J/cm2 po 24h od naświetlania w porównaniu do grupy kontrolnej. Badanie in vitro na zrekonstruowanym modelu ludzkiego naskórka przeprowadzone z użyciem produktu Intense Protect SPF50+ zawierającego nowy system filtrów (TriAsorBTM , Tinosorb S, Uvinul A+, Uvinul T150) połączony z Pre-tokoferylem.

3Badanie in-vivo przeprowadzone z użyciem produktu Eau Thermale Avène Bardzo Wysoka Ochrona Fluid koloryzujący 50+SPF zawierającego nowy system filtrów (TriAsorBTM ,Tinosorb S, Uvinul A+, Uvinul T150) na 16 osobach w wieku od 18 do 46 lat po 24 h od zastosowania produktu.

ODKRYJ

OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

GAMA POMARAŃCZOWA

Przeznaczony do skóry wrażliwej

  • Bardzo szerokie spektrum ochrony UVA-UVB
  • Brak wpływu na bioróżnorodność morską*

Bez względu na to, czy Twoja skóra jest sucha czy tłusta, czy lubisz produkty w małych czy dużych pojemnościach, z pewnością znajdziesz w gamie Pomarańczwej odpowiednią dla siebie (i swojej rodziny) pielęgnację przeciwsłoneczną, dzięki której możesz zrelaksować się tego lata! A tym bardziej wiedząc, że nasze produkty nie mają żadnego wpływu na środowisko morskie*!

Odkryj gamę
GAMA POMARAŃCZOWA

KILKA SŁÓW OD NASZEGO EKSPERTA

Europejska Fundacja na rzecz Walki z Rakiem Skóry poleca produkty Eau Thermale Avène z gamy przeciwsłonecznej ze względu na jakość ich ochrony przeciwsłonecznej.

Profesor STOCKFLETH,Założyciel Europejskiej Fundacji na rzecz Walki z Rakiem Skóry
Z tej samej gamy

O NASZYCH PIELĘGNACJACH

Wybór właściwej ochrony przeciwsłonecznej

Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna Spray SPF 50+

Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna Spray SPF 50+

Chroni

Spray dla dzieci SPF 50+

Spray dla dzieci SPF 50+

Chroni

Refleks słoneczny SPF 50+

Refleks słoneczny SPF 50+

Chroni

Szukam produktu do pielęgnacji skóry przed słońcem

NASZE PODWÓJNE ZOBOWIĄZANIE

Zapewnienie najlepszej ochrony Twojej skóry nie powinno odbywać się kosztem naszej planety! Obecnie jesteśmy tak samo zaniepokojeni tym, co dzieje się pod powierzchnią oceanów  , jak tym, co dzieje się na powierzchni Twojej skóry, i ta podwójna troska jest podstawą naszych zobowiązań.

Od kilku lat jesteśmy zaangażowani w odpowiedzialne ekologicznie podejście do tworzenia produktów do pielęgnacji skóry, które zapewniają bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA-UVB przy minimalnym wpływie na bioróżnorodność morską*.

Z dumą przedstawiamy Państwu nasze podejście Skin Protect Ocean Respect.

 

OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

GAMA MINERALNA

Wysoka ochrona przeciwsłoneczna wrażliwej skóry

  • W 100% mineralna i bezzapachowa formuła
  • Szerokie spektrum ochrony UVB-UVA​

Nasza gama Mineralna jest dowodem 30-letniego doświadczenia Laboratoriów Eau Thermale Avène w wiedzy w zakresie skóry o obniżonym progu tolerancji i fotoochrony. Wysoce bezpieczne i oferujące szerokie spektrum ochrony UVB-UVA​, nasze produkty do opalania składające się w 100% z filtrów mineralnych są rozwiązaniem dostosowanym do potrzeb skóry nietolerującej filtrów chemicznych i substancji zapachowych.

 

Odkryjgamę
GAMA MINERALNA
Z tej samej gamy

O NASZYCH PIELĘGNACJACH

Odkryj wszystkie nasze produkty do opalania

Twoja skóra

Twoja skóra

Łagodzenie skóry po ekspozycji na słońce

Skóra wystawiona na działanie promieni słonecznych jest delikatna, a nawet osłabiona. Jak dbać o skórę po przebywaniu na słońcu? Należy podjąć kilka zasadniczych kroków, które mają dwa cele: ochronę podczas ekspozycji na słońce i nawilżanie po jej zakończeniu.

Dowiedz się więcej
av_ingredient_sunsitive-protection

NASZE DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE OCHRONY PRZECIWSŁONECZNEJ

Innowacje dla Twojego zdrowia

Od 30 lat stawiamy produkty do opalania w centrum naszych innowacji, aby poprawić efektywność, tolerancję i komfort. 

Nasza unikalna ochrona Sunsitive® Protection łączy w sobie opatentowany fotostabilny system filtrów, z wodoodporną ochroną UVA-UVB oraz unikalnym kompleksem antyoksydantów dla pełnej ochrony komórkowej. Wszystko to w połączeniu z dobroczynnym działaniem Wody termalnej Avène, znanej od ponad 60 lat ze swoich właściwości kojących, łagodzących podrażnienia i zmiękczających.

Skuteczność każdego z naszych produktów do opalania na bazie wody termalnej Avène została potwierdzona licznymi badaniami in vitro i in vivo. W szczególności, przeprowadziliśmy badania kliniczne w warunkach rzeczywistych, które wykazały silne działanie ochronne DNA**. Jesteśmy również zaangażowani we współpracę z pacjentami, pracownikami służby zdrowia i Europejską Fundacją na rzecz Walki z Rakiem Skóry, aby zwiększać świadomość zagrożeń związanych ze słońcem i zapobiegać ryzyku zachorowania na raka skóry.

 

NIEZRÓWNANA EFEKTYWNOŚĆ

Najlepsze z naszych badań laboratoryjnych

Jeśli chodzi o ochronę przeciwsłoneczną, Eau Thermale Avène zawsze była pionierem: jako pierwsi wyprodukowaliśmy filtry anty-UVA i pierwsze fotostabilne filtry UVB.

Dziś nasze zespoły badawczo-rozwojowe dokonują decydujący krok naprzód, tworząc TriAsorB™, pierwszy filtr przeciwsłoneczny Pierre Fabre. Przede wszystkim, TriAsorB™ jest pierwszym filtrem przeciwsłonecznym z wyjątkową fotoprotekcją, rozszerzoną na bardzo niebezpieczną część promieniowania słonecznego: wysokoenergetyczne widzialne światło niebieskie.

Jest to ogromny krok naprzód dla obecnych i przyszłych pokoleń, które bardziej niż kiedykolwiek potrzebują zaufania do efektywnej, bezpiecznej opieki.

 

av_sun care_mini-site_triasorb_473x473px
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy masz pytania lub wątpliwości? Zawsze jesteśmy tu dla Ciebie

Znamy niektóre z zagrożeń (a lista jest długa): oparzenia słoneczne, alergie, starzenie się skóry, zmniejszenie kapitału słonecznego, rak... Ale czasami ignorujemy przyczyny, choć bywają kluczowe. Promieniowanie UVB-UVA, jak również wysokoenergetyczne światło niebieskie, które przyjmujemy podczas długotrwałego przebywania na słońcu, powoduje rzeczywiste uszkodzenie skóry. Promienie UVB nie przenikają daleko pod naskórek, ale promienie UVA wnikają głębiej. Z tego względu uszkodzenia, które powodują, są mniej widoczne i mogą być wykryte w dłuższej perspektywie czasowej. Jako rozszerzenie promieniowania UVA niebieskie światło HEV powoduje na dłuższą metę głębokie uszkodzenia komórek skóry, atakując wszystkie składniki komórkowe: lipidy, białka i DNA.

Gamę mineralnych kosmetyków do opalania, która nie zawiera substancji zapachowych ani filtrów chemicznych. To idealna równowaga pomiędzy ochroną przeciwsłoneczną a optymalną tolerancją skórną.

Stawiamy sobie za punkt honoru ochronę Twojej skóry i poszanowanie środowiska. Nasze produkty mają w składzie minimalną ilość filtrów przeciwsłonecznych nierozpuszczalnych w wodzie, nie zawierają silikonu, aby zapewnić optymalną biodegradację, i nie wywierają żadnego wpływu na koralowce*, zooplankton* i fitoplankton* w celu zachowania bioróżnorodności morskiej. Poza tym wszystkie używane przez nas składniki są starannie dobierane przez ekspertów naukowych, którzy mają na uwadze trzy cele: bezpieczeństwo, skuteczność i tolerancję skórną. Składniki są doskonale bilansowane i dobierane tak, aby stworzyć to, co najlepsze dla Ciebie (i dla oceanów)!

*Badanie przeprowadzone przez Observatoire Océanologique de Banyuls-sur-Mer (Obserwatorium Oceaniczne Banyuls-sur-Mer), członka Europejskiego Centrum Zasobów Biologii Morskiej. **Lim HW et al. Aktualne wyzwania w fotoprotekcji. J AM Acad Dermatol. 2017 Mar;76(351) 591-599. Young AR et al. Suboptymalne stosowanie kremu przeciwsłonecznego o wysokim SPF zapobiega uszkodzeniom DNA naskórka in-vivo. Acta Derm Venered. 2018 Oct 10;98(9):880-887

powrót do góry