Spis treści

Eau Thermale Avène “Skin Protect” formulation chart***

av_solaires_engagement-formulation_laborantine_microscope_1x1 473x473

Zobowiązanie marki Eau Thermale Avène

Od 30 lat eksperci Eau Thermale Avène wprowadzają innowacje, aby zaoferować Ci najlepszą ochronę przeciwsłoneczną. Nasze produkty do opalania są opracowywane zgodnie z najlepszymi standardami farmaceutycznymi, mając na uwadze 3 podstawowe priorytety: bezpieczeństwo, skuteczność i tolerancja. Każdy ze składników naszych produktów jest specjalnie dobierany i precyzyjnie odmierzany. Dzięki unikalnej sztuce recepturowania tworzymy formuły, które są skuteczne i stabilne w czasie. 

Sercem naszych produktów z gamy ochrony przeciwsłonecznej są*: Opatentowany system filtrów zawierający minimum 4 filtry przeciwsłoneczne zapewniające bardzo szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA-UVB. - Unikalny kompleks antyoksydantów dla ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym. - Woda termalna Avène znana ze swoich właściwości kojących, łagodzących podrażnienia i zmiękczających.

*Gama pomarańczowa SPF 50+ z wyłączeniem sztyftów, SPF30 i SPF20.

Bardzo szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB

Produkty przeciwsłoneczne Eau Thermale Avène zostały opracowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej ochrony przed promieniowaniem UV dzięki unikalnemu, opatentowanemu systemowi filtrów, który łączy 4 filtry przeciwsłoneczne w zoptymalizowanych proporcjach, gwarantujących optymalną fotostabilność. Ten potężny koktajl zwalcza wszystkie rodzaje promieni UV, niezależnie od ich długości: UVB, które są główną przyczyną oparzeń słonecznych i starzenia się skóry, oraz UVA.

av_solaires_shema_protection_uva_uvb_1x1 473x473 1: Tkanka podskórna 2: Skóra właściwa 3: Naskórek 4: Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna
av_solaires_protection_stress-oxydatif_laboratoire_pipette_1x1_473x455

Wzmocniona ochrona przed stresem oksydacyjnym

Eau Thermale Avène idzie jeszcze o krok dalej w ochronie przeciwsłonecznej, dodając do swojego systemu filtrów przeciwsłonecznych kompleks dwóch uzupełniających się antyoksydantów, dla podwójnej ochrony komórkowej: Tialidynę i Pre-tokoferyl (i nie chodzi tu o nazwę dinozaura, nie!). Tialidyna zapewnia ochronę przed wczesnym stresem oksydacyjnym. Zapewnia natychmiastową ochronę mitochondrium, serca komórki i źródła, z którego czerpie energię . Pre-tokoferyl, prekursor witaminy E o przedłużonym uwalnianiu zapewnia długotrwałą ochronę błon komórkowych. Kompleks antyoksydantów skutecznie chroni komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników: niestabilnych pojedynczych cząsteczek o wysokiej reaktywności chemicznej, które powodują starzenie się skóry i inne schorzenia.

 

WSPÓŁPRACA PARTNERSKA Z FUNDACJĄ NA RZECZ WALKI Z RAKIEM SKÓRY

Stawiamy na profilaktykę. Na tym właśnie polega nasza współpraca z Fundacją na rzecz Walki z Rakiem Skóry

Liczba zachorowań na nowotwory skóry stale rośnie – obecnie jeden na trzy diagnozowane nowotwory to nowotwór skóry. Właśnie dlatego Laboratoria Eau Thermale Avène nawiązały współpracę partnerską z Europejską Fundacją na rzecz Walki z Rakiem Skóry, stowarzyszeniem utworzonym w 2008 r. z myślą o zwiększeniu świadomości społecznej na temat nowotworów skóry, które są prawdziwym problemem zdrowia publicznego. Celem akcji jest uświadomienie zarówno dzieciom, jak i dorosłym szkodliwego wpływu słońca oraz edukacja w zakresie fotoprotekcji poprzez wpajanie dobrych nawyków, które należy wprowadzić w życie już od najmłodszych lat.

Optymalna tolerancja

Optymalna tolerancja

Nasze produkty do opalania są systematycznie testowane zarówno pod kątem skuteczności w zakresie ochrony przed fotostarzeniem, jak i wysokiej tolerancji. W związku z tym wszystkie nasze produkty z gamy ochrony przeciwsłonecznej są poddawane ścisłej kontroli dermatologicznej, okulistycznej oraz, w przypadku produktów dla dzieci, pediatrycznej aby zapewnić optymalną tolerancję nawet najbardziej wrażliwej skóry. Bezpieczne i innowacyjne produkty z gamy ochrony przeciwsłonecznej Eau Thermale Avène są łatwe i przyjemne w stosowaniu, zapewniając jednocześnie skuteczną ochronę przed słońcem, aby pomóc Ci nadal w pełni cieszyć się życiem!

av_solaires_tolerance-optimale_bebe_plage_1x1 577x585

Optymalna tolerancja

Nasze produkty do opalania są systematycznie testowane zarówno pod kątem skuteczności w zakresie ochrony przed fotostarzeniem, jak i wysokiej tolerancji.

W związku z tym wszystkie nasze produkty z gamy ochrony przeciwsłonecznej są poddawane ścisłej kontroli dermatologicznej, okulistycznej oraz, w przypadku produktów dla dzieci, pediatrycznej aby zapewnić optymalną tolerancję nawet najbardziej wrażliwej skóry.  

Bezpieczne i innowacyjne produkty z gamy ochrony przeciwsłonecznej Eau Thermale Avène są łatwe i przyjemne w stosowaniu, zapewniając jednocześnie skuteczną ochronę przed słońcem!

Aby w Twoim życiu zagościło więcej słońca!

PRZYDATNE PORADY NASZYCH EKSPERTÓW

Wybierając produkt z gamy ochrony przeciwsłonecznej Avène, korzystasz z naszych 30-letnich badań i innowacji w dziedzinie fotoprotekcji. Ważne jest, aby znaleźć odpowiednią gamę dla swojej skóry

  • Gama pomarańczowa, czyli gama filtrów organicznych dla skóry wrażliwej, dzieci i dorosłych
  • Gama mineralna dla skóry nadwrażliwej i nietolerującej filtrów chemicznych i substancji zapachowych
  • Gama po opalaniu dla skóry wrażliwej całej rodziny
powrót do góry